Як святкував Кропивницький день Перемоги над нацизмом

0
99

   У Кропивницькому відзначили 74-тю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій

війні. Багатолюдна колона пройшла від площі Героїв Майдану до “Фортечних валів”. Сотні кропивниччан прийшли безпосередньо на меморіальний комплекс “Фортечні вали”, щоб вшанувати подвиг героїв-переможців – українських солдат, які віддали життя за Батьківщину, визволили рідну землю і Європу від нацистського режиму. У громадській ході взяли участь військовослужбовці, молодь, духовенство.

Голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко разом із головою обласної ради Олександром Чорноіваненком, міським головою Андрієм Райковичем та іншими посадовцями поклали квіти до Вічного вогню, пам’ятного знаку «Багнет» і до пам’ятника «Жертвам фашизму».

Голова обласної державної адміністрації привітав ветеранів Другої світової війни, побажав їм довгих років життя та здоров’я.

Пам’ять про ту страшну війну має об’єднати народ і зміцнити нашу державу. Адже так само, як і в буремні сорокові роки, коли наші діди і батьки боронили рідну землю від нацистського нашестя, сьогодні українські воїни мужньо захищають нашу свободу і незалежність. Героїзм і мужність нашого народу у Другій світовій і патріотизм воїнів на Сході країни – одного гарту-українського!

Також керівництво ОДА разом із народними депутатами та керівництвом обласного центру поклали квіти до Алеї Слави, вшанувавши подвиг військовослужбовців, які загинули на Сході України під час проведення АТО/ОСС.

Пам’ять захисників Батьківщини вшанували хвилиною мовчання.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я