Як оптимізувати теплопостачання

0
127

13 грудня міськголова С.К. Цапюк провів технічну нараду з директором КП «Теплокомуненерго» А.Грибачовою стосовно стану теплових мереж Олександрії.
Останнім часом збільшилася кількість поривів у теплотрасах з причини значної зношеності. Основна забудова міста здійснювалася понад 50 років назад.
У тариф тепла не закладена інвестиційна складова, ремонти в літній період здійснюються в обмежених обсягах у зв’язку з відсутністю фінансових резервів.
Реалізація Програми оптимізації системи теплопостачання міста із залученням кредитних коштів Європейського інвестиційного банку в сумі 17,7 млн. євро під питанням. Уряд вимагає гарантію міськради під забезпечення кредиту в розмірі понад 500 млн. грн.
Транспортування тепла здійснюється по мережах протяжністю понад 2 км, а опалюється 1-2 будинки, що для підприємства є нерентабельним.
Щоб упередити створення надзвичайної ситуації наступного опалювального сезону, на нараді була розглянута схема постачання тепла від центральної котельні.
Міський голова доручив директору КП «Теплокомуненерго» до кінця року проаналізувати можливість встановлення модульних котелень у віддалених мікрорайонах, а у випадку централізованого опалення 1-2 квартир у будинку запропонувати мешканцям перехід на індивідуальне опалення, а також визначити перелік мереж, які у першу чергу, потребують ремонту.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я