Як обрати собі сімейного лікаря за 10 хвилин?

0
347

За офіційною інформацією понад 30 тисяч олександрійців підписали декларації з лікарями по програмі «Обери собі лікаря». Так, станом на 4 вересня поточного року декларації з сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами підписали 31495 олександрійців (що становить 35,4 %  від населення міста).

Відповідні декларації можна заповнити та отримати на руки в усіх амбулаторіях Центру первинної медико-санітарної допомоги та в Центрі надання адміністративних послуг м.Олександрії.

 Процедура укладання декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу, можна зробити за 10 хвлин, звернувшись до  центру надання адміністративних послуг  м.Олександрія (ЦНАП) в будинку міської ради, перший поверх, каб.№108.

Чемні дівчата, представники поліклініки, терапевтичного відділення) оброблять ваші паспортні дані, введуть кодове слово (щоб не можна було дізнатися про ваші персональні дані, запишуть номер телефона контактної особи в разі відсутності дозвону по вашому номеру телефона, – Авт.), і отримати відповідну декларацію на право отримувати первиинну медичну допомогу. Оригінал зберігається вдома, а копія декларації вклеюється в амбулаторну медичну картку. Ось і вся процедура.  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я