Як наживається Міністерство охорони здоров`я?

1
1589

Скільки було перепитій з введенням особистих медичних книжок у свій час. То обов’язково з серією і номером, пізніше в ввели голограму. Не встигали міняти (купувати за власний кошт) працівники бюджетних сфер…) ці злополучні медичні книжки. То колір голограми не такий, то серія і номер не такі, то відсутні водяні знаки на листах… Кілька років була чехарда. Чотири рази мінялися книжки…Пережили.

 Здавалось, що все утихомирилось – ввели такі зразки книжок, що вже відповідають усім нормативним вимогам МОЗ…Прийшов новий очільник охорони здоров`я – реформа, що торкнулася і особистих медичних книжок. Відтепер книжки замінюють на картонку з голограмою, серією і номером. Така особиста медична книжна розрахована лише на три роки, а далі купуй нову…  Ось вам реформа медицини у вузькому її направленні. Ні, щоб мати нормальні книжки – довговічні, в коленкорі,  розраховані  на десятиліття, тепер будемо міняти кожні  3 роки.  Цього року  її продають від 15 гривень  і вище…. У лікарні продавали по 12 грн., але зараз вони відсутні…  Попередня  медична книжка коштувала  не більше 20 грн. Так то була книжка! А як бути підприємцям, що мають у продажу «недійсні»  особисті  медичні книжки? Хтось про це подумав у МОЗі?

Якщо раніше всі відмітки лікарів записувалися в книжку, то відтепер  дають на руки вкладиш (додаток, папірець), який треба чи то вклеїти в картонку, чи в медичну карту амбулаторного хворого. Деякі лікарі ще й самі не всі знають де які відмітки ставити…Ось вам і реформа.  Хтось  має добрий зиск на цьому.

І.Мельник

1 КОМЕНТАР

  1. Що за дурню ви тут понаписували? З якого переляку щось потрібно підклеювати?
    Доречі, а на скільки років була розрахована попередня медкнижка? Яка користь від книжки, що містить в собі записи п’ятирічної давності? Ви в якому сторіччі живете? Вже минув час талмудів!

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я