Як і обіцяв новий голова Приютівської ОТГ А.Коломійцев – дива розпочинаються

0
146

Під оголошення новим керівником Приютівської ОТГ А.О.Коломійцев, який  на першій сесії пообіцяв, що невдовзі в Приютівські громаді розпочнуться  приємні дива. – Сьогодні, станом на 15 червня,  вже є проект та оголошено тендер на будівництво нової амбулаторії в Приютівській громаді,- відзначив очільник  новоутвореної громади.

Фото Приютівська громада

На Олександрійщині стартував один з найважливіших для мешканців Приютівської громади проект. Тендер на будівництво нової амбулаторії в с. Протопопівка Приютівської об’єднаної територіальної громади було днями на сайті публічних закупівель Prozorro.

Це повідомив голова Приютівської ОТГ Андрій Коломійцев. Повідомляє “Істина від Олександрії”  з посиланням на сайт Приютівської громади.

Розпочнеться будівництво нової сучасної амбулаторії в кінці липня, а завершитьсяв кінці листопада 2018 року.  .

-Це буде сучасна амбулаторія з усім необхідним медичним обладнанням по наданню невідкладної медичної допомоги пацієнту.  Також  даним проектом передбачена в приміщенні нової амбулаторії  і  квартира для лікаря», – підкреслив голова Приютівської ОТГ.

Головними пріоритетами виборчої кампанії А.О.Коломійцева були гасла про охорону здоров`я та  комфортність проживання членів нової ОТГ. Сьогодні два головні постулати програми втілюються в життя.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я