Як хтось збагачується з Міністерства охорони здоров`я

0
450

Скільки було непорозумінь у свій час  із уведенням особистих медичних книжок. То обов’язково з серією і номером, пізніше ввели голограму. Не встигали змінювати (купувати за власний кошт) працівники бюджетних сфер,у тому числі і медичний персонал та підприємці, -Авт.) медико-санітарні книжки. То колір голограми не такий, то серія і номер не такі… Одним словом під створені фірми заробляли кошти народні депутати…

Минулого року  відмінили книжки, що діяли протягом десятиліття, а ввели нову форму: папірці  формату А4 згорнутого пополам. Книжкою цей “папірець” назвати не можна. Розрахований він булв на 3 роки. Та  цього року при проходженні медичної комісії  виявляється, що минулорічний “папірець” уже не дісйний, бо колір не такий. Віднині дійсний – синього кольору “папірець” з новим логотипом… Влада нова, депутати нові,  а спритність підзаробити під нове  залишається сталою. А кажуть корупцію можна викорінити… Потоки  будуть переправлені в інше русло – в інші кишені.  Знову треба купувати новий листок за ціною в 15 грн.  Обіцяють, що більше змін не буде, що:  “синій папірець” з новим логотипом ( не голограма, без серії і номера, -Авт.) відповідає усім європейським вимогам.

  Раніше були  солідні, розраховані на десятиріччя, не требу було додатково вклеювати листок  відміток  проходження медогляду в лікарів. Вони були довговічні, а це  -“папірець  з додатком”. Відтепер будемо щораз у 3 роки платати кошти, щоб отримати  нову “книжку”.

Фінансування на медицину в 2020 році врізано…   А нас мільйони власників цих уже  “синіх  папірців”.

Ось вам і реформа. Хтось має  добрий зиск на цьому. Чи розбереться нова влада з перекосами…?

І.Мельник 

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я