Як грім з ясного неба: звільнено голову КОДА А. Назаренка (Оновлено)

0
1155

Прем’єр-міністр України Д. Шмигаль погодив рішення про припинення повноважень голови Кіровоградської ОДА Андрія Назаренка. У ЗМІ з’явилася інформація, щодо звільнення губернатора. Скажу так, що ліпшого дипломата в стосунках  з усіма представниками сучасного політичного бомонду за останній рік влади на Кіровоградщині не було. Людина перебувала на своєму місці.

Нагадаємо, що Президент України В. Зеленський  представив області Назаренка в серпні 2020 року.

Це одне із кадрових питань, проголосованих на засіданні Кабміну. Перелік цих погоджень на звільнення та призначення оприлюднив у своєму телеграм-каналі нардеп Олексій Гончаренко.

-Кабмін звільнив Назаренка Андрія Валерійовича з посади голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, – йдеться в дописі.

Зазначимо, що Кабмін лише погоджує звільнення голови ОДА, а рішення про звільнення приймає особисто Президент України В.О.Зеленський. Подивимося як будуть розвиватися події. Чи приготував КМУ Президенту України невідпорну аргументацію причини звільнення очільника Кіровоградщини, котрий пропрацював на займаній посаді 7 місяців. Чи це “нова данина моди” від кабміну: швидко призначати і швидко звільняти.

Якщо не помиляюсь, за не повних 8 місяців КМУ призначив і звільнив більшу половину голів обласних адміністрацій.

О.Оскар 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я