Як голосують олександрійці

0
91

Усі дільниці 103 виборчого округу 21 липня відкрилися і розпочали свою роботу вчасно, без проблем. На перших годинах голосування біля кожного стола (в середньому на кожній дільниці по 5 столів працює по видачі бюлетенів, -Авт.) стояло по 2 чоловіки.

Наприклад, на виборчій дільниці №350755 ( приміщення колишньої СЕС, -Авт.) на 15 годину дня проголосували 611 виборців (станом на 17.00 – 747 чоловік. – Авт.)

На виборчій дільниці №350756 на 14 годину дня проголосували 570 виборців.

Я протягом години ( з 13.00 до 14.30) був на двох дільницях. На фото видно, що виборців майже немає на дільницях.

Зі слів працівників виборчих дільниць ексцесів не було. Правда, на 756-й дільниці «бдительние» спостерігачі сплутали працівників екзет-полу з підкупниками голосів…

Дощ, який почався близько першої години дня, символічно став провісником змиття бруду передвиборної кампанії – міжусобної війни між кандидатами… Вибори помирять усіх. Усі добре знають, що депутатом буде один з 13 по мажоритарці. Кому випаде щасливий білет «у Київ» – ми дізнаємося невдовзі… Хотілося б бачити достойну людину – депутата, який справді буде опікуватися розвитком економіки країни, що починається з маленького села, селища та міст нашого Олександрійського виборчого округу.

Як бачимо, активність виборців не така велика, як думалося багатьом місцевим прогностикам від політики – аналітикам. Якщо по вище названих двох дільницях виборців зареєстровано трохи більше 1800 чоловік, то 600 голосів відданих за того чи іншого кандидата чи партію – третина від усіх голосуючих ( зважте – на 15 годину). Як мені сказали на одній із дільниць: «хоча б до 1000 виборців прийшло до 20 години».

На одній із дільниць вперше побачив кандидата від «Слуги народу». Більше з кандидатів-мажоритарників не помітив. Та й не ставив собі за мету «полювати» за «достроковцями»….

Будемо чекати результату переможців. Залишається 3 години ( ав же на 17. 00 740 чоловік)до закриття виборчих дільниць. А завтра попередньо ми почуємо народного обранця від Олександрійського 103 виборчого округу.

І.Мельник
ФОТОРЯД

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я