Як будемо зимувати? Відповідь буде очевидною…

0
436

Вчора мер С.К. Цапюк провів планову нараду з підготовки Олександрії до роботи в зимовий період.
Керівники житлово-комунальних підприємств доповідали про готовність до зимового періоду.
Директор КП «Теплокомуненерго» А.Грибачова доповіла, всі котельні вчасно розпочали свою роботу – стабільно подають тепло в теплові мережі міста. Однак пожалілася на велику зношеність тепломереж. Часто виникають локальні пориви, що швидко усуваються (ми бачимо на власні очі як пошматовано асфальтне покриття вулиць (Діброви, Братська, 6-го Грудня…) після їх капітальних ремонтів, і хто придумав прокладати теплотраси під дорогами, -Авт.).
У зв’язку з низькою сплатою населення за спожите тепло попередніх років, підприємству не вистачає коштів, аби вчасно розраховуватися з  «Нафтогазом України», та виконувати графік реструктуризації за розподіл газу. На підприємстві є заборгованість із зарплатні за жовтень.
Якщо населення і надалі не буде вчасно проплачувати за тепло, подальше опалення міста може опинитися під загрозою.
Про готовність житлофонду до зими розповів директор КП «Житлогосп» О.Долгіх. У робочому режимі ліквідовуються повітряні пробки в внутрішньобудинкових системах. Аварійно-диспетчерська служба доукомплектована диспетчерами.
Для розчищення дворів багатоповерхівок заключено договори з підрядними організаціями, підготовлено інвентар для двірників, а також завезено посипковий матеріал.
У рамках заходів з підготовки до зими відремонтовано 9 тис.кв метрів рулонної покрівлі, майже 2 тис. м2. шиферної покрівлі, здійснено герметизацію 2,5 тис. погонних метрів стиків стінових панелей. проведено й інші роботи. За заявками старших будинків здійснюється скління сходових клітин.
Директор КП «Чисте місто» А.Яценко доповів, що спецтехніка і працівники готові до ліквідації наслідків зимової негоди. Для розчищення снігу на дорогах і тротуарах буде використовуватись 9 одиниць техніки комунального підприємства, а також залучатимуться ОВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград», КП «Теплокомуненерго» та приватні підприємці.
На сьогодні підготовлено більше 1 тисячі тонн протиожеледної суміші.
Сформовано 3 цілодобових бригади швидкого реагування, відпрацьовано алгоритм дій під час виникнення надзвичайних ситуацій, графіки і схеми розчищення вулиць.
Міський голова доручив управлінню ЖКГ провести роботу з головами квартальних комітетів щодо розчищення жителями приватного сектору своїх прибудинкових територій від снігу.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я