Як будемо згадувати 2019-й?

0
5864

Рік надзвичайно складний і напружений в плані політичних процесів, що кинули у вирій населення України. Вибори Президента України, далі позачергові вибори народних обранців, новий Уряд, нові очільники областей, районів, прокурори, судді… Поспішна, часто не виважена зміна влади на всіх рівнях…

Головною подією року 19-го, №1 – обрання нового Президента України Володимира Зеленського. 

№2 – обрання народних обранців – депутатів Верховної ради України.

№3 – призначення нового Уряду.

№4 – призначення очільників областей та районів, прокурорів та суддів.

№5 – звільнення з російських казематів  українських бранців.

Це що стосується подій на державному рівні. Чи відчули громадяни України покращення від зміни влади – говорити ще зарано. Обіцянок багато було, а зроблено мізер… Будемо чекати, що в новому – 20- му році життя все ж покращиться, якщо всі ми того разом з владою будемо прагнути і намагатися крокувати правильно обраним шляхом. Поступальність, стабільність економіки, сталий її розвиток з модернізацією – це перші кроки до успіху.

 А що ж відбувалося на рівні області, міста, району? Що хорошого відбулося на Олександрійщині в минулому році?

№6 – Кіровоградщина зібрала рекордний врожай збіжжя за всю історію свого існування  – понад 4 млн. тон!

Вагомий внесок у цьому врожайному році належить Олександрійському району – трудівникам села.  Основа якого була закладена осінь-весна-літо.

№7 – Футбольний клуб  «Олександрія» під керівництвом його президента  Сергія Анатолійовича Кузьменка здобув колосальну перемогу – здобув бронзові нагороди чемпіонату з футболу серед команд Прем`єр-Ліги, здобувши право представляти Україну в груповому етапі Ліги Європи, де показав достойну боротьбу з сильними командами Європи. «Олександрію» знають і німецькі «вовки», і бельгійські «індіанці» та французькі «зелені».

Від виходу «Олександрії» до Євроліги бюджет м. Олександрії поповнився більш, ніж на 4 млн. грн.

№8 – облаштування нових зон відпочинку для малечі, розбудова комунального безкоштовного міського пляжу,   поточний ремонт дороги по вул. Говорова, Чижевського, пл.Соборній, капітальний ремонт доріг: вул. Шевченка та Святомиколаївської, продовжується реконструкція пам`ятки архітектури – міського Палацу культури, продовжується модернізація вуличного освітлення, ремонт багатоповерхівок, встановлення нових сучасних автозупинок, придбання нової техніки для комунальників ( 5 одиниць), придбання катетеризаційної лабораторії для  Центральної міської лікарні, ремонт дитячої лікарні тощо.

№9- місто поповнилося трьома супермаркетами: будівельних матеріалів – «33 кв.м» та двома продовольчими-дискаунтерами – «Varto».

№10 – на «Катеринославських меблевих майстернях» збудовано цех з виготовлення матраців та виробів з текстилю – задіяно 40 нових робочих місць. Перспектива дати роботу ще 150 працівникам меблевої галузі міста.

І.Мельник

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я