Я хочу тишини і вдумливого вибору!

0
185

Ось і підійшла до завершення перша стадія передвиборної боротьби за посаду Президента України, якого будуть обирати 31 березня 2019 року.  Думаю, що всі більш – менш визначилися зі своїм вибором: за кого віддати свій голос, щоб жити в мирі і спокої, з матеріалізованою вірою в краще завтра. Чи зможемо ми утримати те, що маємо і куди рухаємося? Вибір за нами, за нашою свідомістю і відповідальністю перед нашими дітьми і батьками.  Звісно, що нам ближче Європа з культурою і достатком, якщо вже обрали такий курс у зовнішній політиці (з огляду на історичне минуле).

 Головне, щоб усі, хто вважає себе справжнім українцем, прийшли на виборчі дільниці і проголосував за своє майбутнє завтра ще на наступні поступальні 5 років. Зійти з наміченого шляху дуже просто, а ось вийти знову на ту доріжку, що приведе до благополуччя буде дуже важко. Тому думайте добре, коли станете один -на-один з бюлетенем у кабінці. Вибір робимо ми – ми будемо потім колективно і відповідати за нашого майбутнього керманича держави, за наше завтра.

В особі Президента України, ми обираємо владу на місцях. Я не хочу  жити в епоху змін, коли все треба буде починати знову. Коли все, що надбано хороше за попередні роки, буде обгаджено, опаскуджено, коли все може різко змінитися… А хто залишиться зі втратами? Відомо – народ!  Бо не може бути завтра краще, ніж сьогодні, не буде краще через рік, ніж сьогодні. Кожен новий керівник буде створювати собі команду, своїх обирати підлеглих, а це все втрачений час дій… Не буде завтра манни небесної, що обіцяють нам більшість кандидатів. Реальних програм одиниці,  а то все  махровий безпаідтсавний популізм. Я б сказав дешевий  шовінізм та опортунізм. Ми вже проходили «до основания разрушим мир насилия.., мир хижинам, война дворцам, новый мир построим»… Ну скажіть, будь ласка, як можна буде відібрати в олігарха надбане в разі обрання нового Президента, якщо він фінансується групою тих чи інших олігархів? Як можна буде керувати державою, якщо тебе обрали олігархи, які захочуть повернути втрачене? Це логіка, що не вимагає жодних доказів – це зрозуміло! Бідного Президента не буде!

  Не можу я обіцяти того, що не в змозі виконати. А наші кандидати обіцяють, знають «шляхи»  виконання обіцянок. Хто піде проти олігархів, той зіштовхнеться з новою революцією, а кожна революція – це зміна влади і законів. Це нестримний тайфун, буря…

Ідемо дружно на виборчі дільниці. Ми – розумний і виважений народ. Обираємо свідомо! Я хочу тишини і вдумливого вибору!

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я