Викрито таємний склад в СІЗО Кропивницького не без допомоги пенітенціарників

0
305

У Кропивницькому СІЗО викрили схованку з мобільними телефонами, 1,5 кг бурштину та іншими забороненими предметами

в Кропивницькому слідчому ізоляторі працівниками ДКВС викрито схованку, у якій ув’язнені зберігали велику кількість заборонених предметів.

Серед яких: більше 100 літрів горілки: 83 колоди гральних карт; пристрої для нанесення татуювань; 44 мобільних телефонів; 30 зарядних пристроїв до телефонів; дві гральних приставки; біля 1,5 кг бурштину та пристрої для його обробки; ключі від камерних дверей; пристрої для здійснення перекидів заборонених предметів; дріжджі та закваска для самогоноваріння; фішки для покера; колюче-ріжучий та робочий інструмент; наркотичні засоби та пристрої для їх вживання.

Вилучені заборонені предмети задокументовані у встановленому законодавством порядку, буде проведено службове розслідування. Обшукові заходи в установі тривають.

Нагадаємо, що після спецоперації нарахували легкі травми у 25 арештованих.

Після спроб заколоту та побиття психолога у кропивницькому СІЗО заборонили відвідування та передачі.

За версією слідства, 16 грудня один із ув’язнених наніс тілесні ушкодження штатному психологу та погрожував їй і її родині фізичною розправою. Також він відмовився слідувати до ізолятора тимчасового тримання обласного управління Нацполіції, брати участь у слідчих діях та давати письмові пояснення щодо цього інциденту, підбурюючи інших взятих під варту на злісну непокору та масові заворушення.В результаті цього були вибиті оглядові вічка дверей камер, розбиті вікна та пошкоджені камери відеонагляду. Прокуратура порушила кримінальну справу через побиття жінки.

18 грудня у СІЗО пройшли обшуки, а частину ватажків ізолювали. Напередодні Адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби підтвердила, що один з арештованих побив працівницю у кропивницькому СІЗО, але факт масових заворушень та втрати контролю над арештованими спростувала.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я