Вшанування Дня Соборності України

0
159

Хай собори  на руїні

Стануть там, де Ти прорік,

Незалежній Україні –

Слава нині і повік!

День Соборності України –  свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.

Свято, що підсумувало велике політичне та історичне значення об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для у

творення єдиної (соборної) української держави.

Соборність – це символ  боротьби за волю, порозуміння між людьми, і  частинка  надії і віри в світле майбутнє. Про це  та про інше  і говорилося учнями  11-го класу облкомплексу  гімназія- інтернат- школа мистецтв  на тематичні лінійці під керівництвом вихователя О.С.Демидової, що була приурочена до Дня Соборності України.

ФОТОРЯД

– Віримо, що територіальна цілісність  України, скріплена  кров`ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Маємо  бути свідомі того, що лише  в єдності дій та соборності душ можемо мати вільну й демократичну  Україну, якою пишатимуться нащадки, – говорили учні.  Віршовані рядки, відеоряд, а завершальним акордом лінійки, що ставила  за мету  виховання  почуття патріотизму, національної гордості до рідної країни, розуміння  причетності до  всіх подій, що відбуваються в державі, формування  твердої переконаності  в унітарності – неподільності  нашої України, стало вніс запалених свічок гімназистами, які символічно  відобразили герб України.

І.Мельник  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я