Вшанували пам`ять лікаря, журналіста, публіциста, краєзнавця…

0
396

З нагоди Дня журналіста, міськрайонна територіальна  спілка журналістів Олександрійщини відзначила пам`ятною подією в житті міста та району – відкриттям  меморіальної дошки  Анатолію Іллічу Кохану, відомому дитячому лікарю, кандидату медичних наук, відомому  журналісту,  історику-краєзнавцю та публіцисту.  Ініціативу  журналістів щодо увічнення світлої данини людині з великої літери, підтримали голова Олександрійської  райдержадміністрації  Богдан Куруп та голова районної ради Ольга Коріненко, головний лікар районної центральної  лікарні Валентина Гарагуля.

6 червня  о 10 годині на території  райлікарні біля будівлі, в якій багато років працював А.Кохан,  зібралися працівники лікарні, голова РДА Б.Куруп, голова райради О.Коріненко, міський голова С.Цапюк, колеги, друзі, товариші, рідні А.Кохана  та громадськість м.Олександрії.  Прийшли ті, хто завжди поціновував та вшановує А.Кохана.

У своїх виступах керманичі району та міста  говорили про великий вклад, який вніс А.І.Кохан у розвиток медицини району, про його фаховість і талант дитячого лікаря, який віддавав всього себе на благо здоров`я дітей.

Р.С.Кохан, дружина Анатолія Ілліча, щиросердно  подякувала  всіх добрих і  щоб увіковічити пам`ять  про А.Кохана.- Я від імені нашої родини виношу  велику вдячність  журналістам міста, підприємцям в особі   Євгенія Бударного та  Ігоря Шаповалова за  їх  жертовність, чуйність і благородство. Я хотіла, щоб серця лікарів, їх знання,  відношення до людей  приносили їм  міцне довголіття, а сила влучного  чемних людей, які  зробили все можливе,журналістського слова приносили нові знання та чудовий настрій від написаного.

У свою чергу секретар міськрайонної організації НСЖУ Ірина Балашова  зупинилася на журналістській характеристиці  Анатолія Ілліча Кохана, який  по-філософськи, тонко  з іронією, з лаконізмом і точністю  висловлень міг розкрити душу людини, подію, новину.  … Він був митцем влучного і красномовного слова, афоризмів. Він досконало вивчав, досліджував  та знав історію Олексндрійщини в широкому розумінні цього поняття. Він був вчителем і порадником для багатьох журналістів. Він був  справжньою людиною слова і діла. Надійним другом і товаришем, чуйним  і  професійним лікарем, гарним батьком і дідом. Він був і залишається серед нас світлою людиною добра, скромності, чемності, тонкого ліричного слова  та гуманізму.

ФОТОРЯД

 

  І.Мельник    

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я