«Вовки» виявилися сильнішими

0
168

Вчорашній матч «Вольфсбург» -«Олександрія»  став першим міцним  випробуванням для «аграріїв», котрі приїхали до Німеччини, щоб взяти участь у першому поєдинку першого групового етапу  Ліги Європи. Невдача спіткала підопічних В.Б.Шарана – вони програли господарям з рахунком  3:1.  Матч надовго запам’ятається вболівальникам, бо він був за характером гри, за структурою командної гри олександрійців, набагато кращим від матчу динамівців проти «Мальме», котрі ледве вирвали перемогу. Кажуть, що рахунок визначає результат. Вірно!

Проте, олександрійці продемонстрували всі свої футбольні якості, на що вони були здатні вчорашнього вечора. Перший –необов`язковий гол від Арнольда на 20-й хв., який на совісті Ю.Паньківа, не зламав дух «Олександрії». Навіть після другого голу Мехмеді на 24-й хв., вони не підкорилися волі «вовків», йшли в контратаки, шукали шляхи підходу до воріт суперника. І таки в одному моменті його знайшли. Це вже був другий тайм. Гол від Є.Банади на 66-й хв. став  іскрою, що мала була розгорітися в полум’я, та за якусь хвилину – на 67–й Йосип Брекало (українське прізвище,- Авт.) забиває третій м`яч у ворота нашого кіпера – миттєва  втрата концентрації суворо карається – голом!

А далі було намагання грати комбінаційно, швидко виходити з глухої оборони, жорстка боротьба  без фолу, довгі передачі, але не вистачало вміння більше тримати м’яч. На третьому пасі – часто втрачали. Німці цим дуже добре користувалися. Їх довгі передачі, діагональна гра, через центр, була кращою від гостей. І це  так, це справедливо. Рівень команд різний, але наші гравці гідно відіграли цей поєдинок, їм можна тільки подякувати, що в рейтингу за 150, проти рейтингу німців – 57, важко сподіватися на бажаний результат. Та бажання грати, показати достойну відсіч супернику було притаманне усім гравцям. Практично ніхто не випадав з гри. Міг відзначитися Довгий ще в першому таймі, якби дещо швидше  розібрався зі шкіряним.  Були моменти, була гра. Німці дещо жвавіше рухалися полем. Своє  – допомагало. Понад 10 тис. глядачів постійно гнали «вовків»  на бік «аграріїв».  З такою грою, таким азартом і прагненням можна сподіватися, що в наступних поєдинках наша команда буде грати більш кваліфіковано, ліквідує помилки, більше приділить уваги  пробиванню по воротах з дальньої відстані, бо далеко від рамки воріт летить шкіряний після ударів у виконанні Мірошниченком, Лучкевичем, Третьяковим, Гречишкіним.

Взагалі враження гарні. Гадаємо, що цей результат тільки додасть наснаги на перемоги в чемпіонаті України.