“Ворскла” не змогла виграти в “Олександрії”

0
63

Як пише офіційний сайт “Ворскли”, що команда В.Сачка не “змогла дотиснути  “Олександрію”, програвши “аграріям” з рахунком  2:3. У першому таймі “ворскляни” не змогли розвинути успіх, хоча й першими відзначилися в наших воротах, але гравець “Ворскли”  Одарюк перебував в офсайді, тому м`яч не було зараховано.

А ось друга половина гри була багатою на забиті м`ячі,і першими їх забивали олександрійці. Вже на 48-й хв. відзначився Сітало, а за  2 хвилини Козак пробив в напрямку воріт суперника, та м`яч від гравця “Ворскли” залетів у ворота господарів. Шарпар на 59-й хв. зміг скоротити рахунок у грі, та  вже на 62-й хв. Сітало виводить команду “Олександрії” вперед вже на  2 м`ячі. Господарі  знову скоротили  рахунок. Гол на свій рахунок записав Ткачук. На більше в суперника “Олександрії” не було наснаги. Перемогла “Олександрія”.