Володимир Шаран: “Усе вирішиться після закінчення сезону”

0
98
Володимир Шаран: Все вирішиться після закінчення сезону

– Як Ви ставитеся до чуток в ЗМІ про вашу відставку після закінчення сезону? Вам навіть вже знайшли заміну в особі Кучука та інших “таємничих” наставників?
– Ставлюся нормально. Нічого коментувати. Є президент, йому і вирішувати – продовжувати або не продовжувати мій контракт. Це питання буде вирішуватися після закінчення сезону. Поки ніяких розмов не ведеться. А звідки ця інформація, я не знаю. Всі питання не до мене, а до нашого керівництва. У нас залишилося чотири гри, завдання – гідно їх провести і домогтися успіху. А найголовніше – бути чесним самим перед собою. Що далі – це рішення за президентом. Я бачу ставлення хлопців, як вони б’ються на полі, як вони стараються. Це було добре помітно в останній грі в Одесі, коли була ротація складу. Я зробив ставку на досвідчених хлопців, які себе відмінно проявили. Тому не можу нічого відповісти. Теж читаю все це, і прекрасно розумію, що контракт скоро закінчується. Зазвичай, ми все обговорюємо після чемпіонату, тому на даний момент ніяких розмову не було. Так було протягом 4-х років, скільки працюю з Сергієм Кузьменком. Якщо раптом що, ми потиснемо один одному руки – у нас завжди є, і будуть нормальні відносини при будь-яких ситуаціях. Я б із задоволенням працював би і далі з командою, і знаю, як добиватися хороших результатів.
– Припустимо, Ви з президентом вдарите по рукам щодо подальшої роботи з командою. Які висоти штурмуватимете в наступному сезоні?
– Першим завданням буде – це потрапляння до першої шістки. А головною моєю мрією і президента – зайняти 3-е місце в Прем’єр-лізі. Так само мріємо повернути нашим уболівальникам солодкий смак матчів Ліги Європи. Але для цього потрібно посилення складу, особливо атакуючої лінії. Я маю на увазі – позиції нападника, крайнього півзахисника і “опорника, які в нас “шкутильгають”, бо в обороні у нас порядок. Упевнений в тому, що якщо залишуся, то в наступному сезоні ми потрапимо до першої шістки. У принципі, в нас хороша, рівна команда. Ми бачимо результат, коли немає травмованих гравців.
Володимир Шаран: Все вирішиться після закінчення сезону - изображение 1
– Ваша думка про нинішній формат чемпіонату. Чи подобається він вам?
– Природно, коли в тому році ми потрапили до першої шістки – це хороший формат, який нам підходив (сміється). В цьому році не пройшли – дивимося на формат по-іншому. Вже не те, коли побували на горі. Хоча в цьому році боротьба ведеться як в першій шістці, так і за виживання. Тому немає часу розслаблятися, кожна гра на вагу золота. Надалі хотілося б мати в УПЛ 16 команд, як було раніше. І це не тільки моя думка, а й багатьох моїх колег. А як це втілити – знають в кабінетах. Багато команд Першої ліги вже дозріли грати в УПЛ.
– Які завдання стоять перед командою в матчах, що залишилися?
– Завдання одне – зайняти сьоме місце. У нас є мотивація, є преміальні за кожну гру. Хлопці все прекрасно розуміють, тому працюємо і завдання в кожній грі – перемагати.
– Напевно, поразка від білоруського “БАТЕ” залишила рубець на серці. Що сказав президент після не потрапляння команди в груповий раунд Ліги Європи?
– Не дивлячись на невдачу, ніяких докорів з боку президента не було. Навпаки – були слова підтримки. Подякував за старання на полі, за те, що билися до кінця. За гідну гру. Основним завданням було пройти перший раунд, і був шанс у другому, тому що апетит завжди приходить під час їжі. І шанс був, але …. На жаль, так склалася ситуація, що на той момент “вилетіли” багато футболістів через травми. Особливо це стосується центральних захисників – Запорожан випав, Басов те ж саме, Гітченко зламався протягом гри, Шендрік до цього отримав травму. Ось вам і основна причина нашої поразки. Адже до 70-й хвилині не поступалися суперникові.
– Напевно у важкі хвилини Вас підтримує сім’я.
– Місяць тому я перевіз дружину і дитину в Олександрію з Кривого Рогу. Дитина тут ходить у школу, в другий клас. А коли сім’я поруч, то всі негаразди переносяться легше. Відчуваю підтримку. Раніше щотижня доводилося їздити до Кривого Рогу, а зараз – разом. Тому в цьому плані все нормально.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я