Вклонімося і мертвим, і живим…

0
887
День Перемоги зі сльозами на очах від того пам`ятного 9 травня, коли радянським народом була здобута перемога над фашизмом у Другій світовій війні.
У зв’язку з карантинними обмеженнями масові традиційні мітинги біля братських могил проводитись не будуть, але з метою вшанування пам’яті загиблих воїнів, відбудуться покладання квітів до місць поховання героїв.
8 травня покладання квітів пройдуть: о 9:30 год. – до Братської могили на Лисій горі; о 10:00 год. – на Братській могилі у Перемозькому мікрорайоні; об 11:30 – біля Пам’ятного Хреста на місці колишнього табору військовополонених по вул.О.Скічка.
9 травня о 8:00 год. покладання квітів відбудеться на військовому кладовищі та до Братської могили у с.Головківці; о 8:30 год. – на Братській могилі по вул. 6-го Грудня; 9:00 – до танку воїнам-визволителям, могил невідомих солдатів по вул.Кременчуцькій та Пам’ятного знаку загиблим євреям.
О 10:00 год. покладання квітів та вшанування загиблих відбудеться на Братській могли по вул. Діброви.
З 8:00 до 10:00 год.пройде покладання квітів у селах Ізмайлівці, Пустельниковому, Піщаному Броді та Королівці; з 11:00 до 12:00 – у селах Звенигородці та Марто-Іванівці.
По можливості містяни можуть долучитися до заходів та віддати шану землякам, життя яких забрала війна.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я