Визнання таланту юних винахідників з Олександрії від Президента України П.О.Порошенка

0
199

19 грудня на Святого Миколая кращі гімназисти, юні винахідники ОНВК (гімназія- інтернат-школа мистецтв, м.Олександрія) були в гостинах у подружжя Президента України П.О.Порошенка та його дружини.  У Маріїнському палаці зібралася юна еліта країни, а це понад 150  – юних винахідників, чиї роботи заслуговують на впровадження в життя, що дозволить Україні підняти рівень зростання економіки України…

Оглядаючи винаходи, напрацювання юних талантів, Президент України П.О.Порошенко відмітив:

– Дуже важливо, що ви збираєтесь рухати країну вперед. Без цієї впевненості, без цих намагань – нічого не буде. Дуже важливо, що ви вірите у власну перемогу, – підкреслив Президент. Він додав, що юні розробники ще в шкільному віці вже намагаються отримати патенти на свої винаходи, для захисту своєї інтелектуальної власності, бо впевнені що ці винаходи будуть працювати.  -Ще школярами, ліцеїстами, студентами ви робите те, чого до вас не робили представники великої науки. Самі відчуваєте, що Мала академія наук аж ніяк не гірше Національної академії наук, бо творчий потенціал є надзвичайно високим, – сказав Петро Порошенко.

Я мав розмову з гімназистами після їх повернення до гімназії з президентських гостин:  Анатолієм Буртовим (проживає в смт Балахівка Петрівського району, Максимом Гончаренком, (мешкає в Знам`янці) та  Іллею Воронцовим (мешкає в с. Олександрівка Олександрійського району) – учасниками святкового заходу та володарами нагород за свою наукову працю.

На фото: (зліва направо: І.Воронцов, А.Буртовий та М.Гончаренко)

 Анатолій Буртовий, учень 10-го класу гімназії:

-Дуже цікаво було побачити нашого Президента України. Не кожному це трапляється в житті… Звичайна людина, яка підійшла до кожного з нас потиснула кожному руку. Запитав про успіхи… Мені пощастило. Вкотре побачив своїх однолітків з якими дуже часто зустрічаюся на наукових зібраннях, олімпіадах. Гарне свято,  незабутні враження на все життя, адже наш роботи оцінив сам Президент України П.О.Порошенко, вручивши пам`ятні нагароди з дарчим підписом.

 Максим Гончаренко, учень 11-го класу гімназії:

-Атмосфера прийому, важливість події, на яку нас запросили, говорить про визнання наших  наукових розробок. Президент України П.О.Порошенко ретельно оглянув максимальну кількість виставлених робіт, побажав успіхів у подальшому та запросив на святковий концерт, який підготували талановиті однолітки, які мають визнання  на міжнародних конкурсах зі співу, гри на музичних інструментах (фортепіано, бандура, віолончель…). Враження від концерту дуже велике. Я сам, крім, наукової роботи, професійно займаюся танцями…

  Ілля Воронцов, учень 10- го класу гімназії:

-Звісно, така подія залишиться на все життя в моїй пам`яті. Така аудиторія, сам Президент України П.О.Порошенко потиснув мені руку, вручив пам`ятну  іменну медаль – відзнаку за наші наукові роботи, щиро подякував за наше прагнення зробити Україну багатою та заможною в подальшому. Ніколи й гадки не мав, що може таке диво збутися в моєму юному житті. Враження від прийому чудові,  все було гарно організовано. Вдалося зробити і селфі з Президентом і посмакувати різноманітними солодощами…  П`ять годин, що ми перебували в  Маріїнському  палаці,  промайнули яке одна мить, а скільки приємних вражень залишиться в пам`яті.     

  • І.Мельник 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я