Визначилися переможці з інваспорту

0
154

 15 листопада  відбувся обласний  щорічний шашковий  турнір серед інвалідів з ураженими опорно-руховими  апаратами. На базі громадської організації «Віра» ( м.Олександрія) зібралися любителі шашок з Кропивницького, Світловодська та Олександрії. Від кожного міста були представлено  по 3 учасники змагань: 3 жінки та 3 чоловіки. Протягом кількох годин точилася справжня розумова гра, в якій визначилися переможці. Серед жінок не було рівних Гончаровій К. з Олександрії, друге місце в Л.Гречки  і третє – Ювченко С. зі Світловодська. У чоловіків рівних не було досвідченому майстру гри в шашки Г.Добровольському, друге – у С.Михайленка, третє дісталося – П.Гриценку (обидва м.Олександрія).

Головним спонсором змагань став, як і минулого року, депутат міської ради Володимир Дожджаник, котрий виділив матеріальне заохочення переможцям змагань.

Начальник обласного  регіонального відділу з інваспорту С.Чорномаз вкотре наголосив, що подібні змагання приурочені до Міжнародного дня інвалідів.

-Приємно, що в Олександрії є небайдужі люди до потреб людей з ураженим опорно-руховим апаратом. Не вперше звучить прізвище В.Дожджаника. Це радує нашу спільноту, яка не бажає миритися зі своїми проблемами – хоче вести активний та здоровий спосіб життя, і в цьому має підтримку.

ФОТОРЯД

 

О.Оскар

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я