Допомога воїнам АТО від парафіян Чигирина та Олександрії

0
329

3 січня священнослужителі  української православної церкви  з м.Чигирина, настоятель церкви Святих Апостолів Петра і Павла протоієрей Василь Циріль зі своїми помічниками, які є членами  волонтерської благодійної  організації  «Волонтери Чигирина» разом з парафіянами та небайдужими  організаціями м.Чигирина зібрали  продуктову допомогу бійцям, що стоять на передових рубежах нашої\ держави – в зоні АТО.

-На заклик церкви та небайдужих чигиринців відгукнулися десятки мешканців нашого маленького містечка аби привітати наших вояків з Різдвом Христовим – одним із найвеличніших православних свят нашої неньки-України.  Крім  продуктів харчування було зібрано дитячий одяг, іграшки та солодощі для дітей з сирітського будинку м.Маріуполя. Наш обов`язок, усіх без винятку християн, приносити користь будь-якими засобами аби війна скоріше завершилася, аби наступив довгоочікуваний мир і спокій в Україні. Ми молимося, просимо нашого Господа Бога- Всевишнього аби він дав розуму  примирення всім, хто стоїть у ворожбі проти нашої держави, – наголосив о.Василь. Велику допомогу нам надає протягом останніх років волонтерський міжнародний благодійний  центр з м.Олександрії – «Друзі Дена».  Ми щиро дякуємо С.М.Кульгу, який сьогодні вкотре, може вдесяте, а може і більше разів, надав нам велику допомогу продуктами харчування та одягом для потреб військовослужбовців. Крім цього нам передали спортивне взуття та м`ячі для сиріт.  Скажу, що такі вчинки небайдужих людей високо ціняться Богом.

С.М.Кульга, координатор БО “Друзі Дена”,  в свою чергу, підкреслив:

– Понад 10 років ми тісно співпрацюємо з Чигиринськими  священнослужителями. Організація Водохрещі в м.Олександрія щорічно, надання нашим центром гуманітарної допомоги воїнам з зони АТО – це вже стало доброю традицією – спільно  відправляти  вантажі гуманітарної допомоги в  зону АТО, і не тільки.  “Друзі Дена” – українсько-данійська діаспора в Данії надала допомогу райлікарні м.Чигирина медичним обладнанням, інвентарем, спецодягом, медпрепаратами. Для дітей з багатодітних родин відправляли одяг, іграшки, продукти харчування. Не були забуті і інваліди… Мені  хотілося б вкотре подякувати своїх однодумців з Данії, котрі  добре розуміють сьогоднішній стан України, – вони справді хвилюються, з глибокою шаною відносяться до народу України, переймаються його сьогоденням. Чим можуть тим і допомагають, щоб скоріше це лихо закінчилося на теренах нашої найкращої в світі країни.

  • І.Мельник
  • ФОТОРЯД

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я