Вітання олександрійців

0
1289

Шановні земляки!

28 червня 1996 року Парламент України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняв Основний Закон України – Конституцію. Закон увійшов у суспільне життя як головний оберіг державності, демократії і соборності України. Людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі. Тільки нам будувати суспільство, в якому будуть створені всі умови для всебічного розвитку особистості, де пануватимуть гуманізм і справедливість.Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Головний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі. Бажаю всім нам взаєморозуміння, достатку, благополуччя, спокою та миру. Нехай принципи Конституції стануть реаліями нашого сьогодення.

З повагою, президент ФК «Олександрія», Сергій Кузьменко

Шановні мешканці Олександрійщини!

Щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя та здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості. Зі святом вас, дорогі друзі! З Днем Конституції України! Ми прагнемо жити у квітучій країні з гідною працею і відпочинком, бачити її міцною, вільною й соціальною державою. Нехай міцне довголіття і добробут будуть вашими супутниками по життю.

З повагою, директор ТОВ «Колос» Олександр Замковий

Шановні олександрійці!

  Щиро вітаю вас з визначним державним святом –Днем Конституції України! 24 роки тому Верховна Рада України від імені українського народу прийняла Основний Закон держави, що закріпив соборність України,гарантуючи людям життя, здоров’я та безпеку, її честь і гідність, що є проявом найвищої гарантованої суспільною цінністю.

Завдяки їй – є можливість створити розвинуте громадянське суспільство. Давайте докладемо всіх зусиль для формування вільної, справедливії спільноти, та побудови потужної та заможної держави на демократичних і правових засадах.

Від щирого серця бажаю вам злагоди, добробуту, процвітання та світлого майбутнього.

 З повагою, депутат обласної ради Олександр Цапюк

Дорогі олександрійці!

28 червня громадяни України відзначають 24-ту річницю прийняття основного правового документа країни – День Конституції, що затвердив непорушні принципи громадянського суспільства: право, закон, демократія, незалежність. Головною ідеєю Конституції став принцип служіння суспільству, на благополуччя кожної людини, спрямованості на досягнення єдиної мети – розбудови правової демократичної держави.  Основний Закон України – це важливий фактор консолідації нашого суспільства, збереження в ньому громадянської злагоди, миру і стабільності.  Бажаю міцного здоров’я, родинного тепла і добробуту. Нехай кожен день дарує радість життя, любов рідних і близьких.

З повагою,  депутат обласної ради  Анатолій Кожемяченко

Дорогі земляки!

28 червня 1996 року – цей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства, як день прийняття основного закону України. Тому залишається тільки сподіватись, що всі задекларовані Конституцією права та свободи поступово будуть нормою життя громадян України. Демократичний розвиток ніколи не був легким, тож наберемося терпіння та віри у те, що наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буди назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою. Бажаю щастя, добра і злагоди, порозуміння та згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього. Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

З повагою, Ольга Бондар

Шановні олександрійці!

Вітаю вас з Днем Конституції України. У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, що гарантував права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави. Тож давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії. З Днем Конституції! Непорушність закону та рівність всіх перед ним — головне для побудови країни, де кожен почуватиметься вільно та захищено. Миру, злагоди, добробуту, порозуміння.

З повагою, директор ПП «Грант-Житло» Геннадій Глазков

Дорогі олександрійці!

День основного закону України — свято для кожного громадянина нашої країни. Для кожного, хто поважає нашу державу, її правові основи саме слово “Конституція” – це не порожній звук. І в цей чудовий день варто привітати кожного, хто не чужий історії та культурі вітчизни, адже Конституція — гарантія всіх наших прав і свобод, все, чого ми маємо. Це свято державної важливості. Це наше спільне свято! Вітаємо всіх наших співвітчизників з цим знаменним днем і бажаємо усіх благ, а головне, щоб Основний Закон нашої країни дотримувався неухильно, і кожен український громадянин був впевнений у своєму майбутньому. Зі святом! Нехай полум’я гордості за нашу державу яскраво сяє в серці кожного, освячуючи нам шлях у світле майбутнє.

З повагою, Юрій Нос

З добром і вірою в олександрійців!

З Днем Конституції України! Роки й роки тому наша країна повстала з попелу та знову стала вільною. Олександрійці, щиросердно вітаю вас із державним святом – Днем Конституції України! Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна та відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя. Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту та затишку у ваших родинах, мудрості та далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень.

З повагою, Олександр Оскар

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я