Вітання від Святого Миколая

0
382

Уся малеча з нетерпінням чекає свята та подарунків від Святого Миколая, який приходить до дітвори 19 грудня, напередодні Нового року. Цей день приносить малечі надзвичайні враження, неочікувані подарунки і дива.

Вже стало традиційним, що ПП  “Грант- Житло”, в особі  його директора Геннадія Михайловича Глазкова щорічно організовує свято Святого Миколая, який приходить у гостини до дітей…

-Уже третій рік поспіль і це вже стало доброю традицією, що наше підприємство проводить для найменших свято Святого Миколая. На зборах колективу було прийнято рішення, що щорічно у День Святого Миколая ПП “Грант-Житло” – його колектив буде вітати всіх дітей та онуків – працівників нашого підприємства. З кожним роком кількість учасників святкового заходу збільшується. І це добре, адже  діти – наше майбутнє. Приємно, що батьки з бажанням приводять своїх дітей аби вони напередодні новорічних свят мали нагоду отримати задоволення від дитячих забав та отримати подарунки від Святого Миколая, – відмітив директор «Грант-  Житла».

І справді свято вдалося, бо півтори години понад 60 дітлахів дошкільного та шкільного віку були в полоні цікавих ігор, вікторин,  загадок, танців, хороводів, конкурсів, пісень, танців… Дитячий сміх і радість не сходили з облич дітлахів. Казкові герої бавили дітей своїм бадьорим зарядом чудового настрою. А в кінці до дітей завітав Санта Клаус, який прийшов з вітаннями від Святого Миколая та передав дітям новорічні подарунки: м`які іграшки, солодощі та фрукти стали гарним завершенням святкового дійства, яке організувало ПП «Грант- Житло». І на наступний рік Святий Миколай запросив дітей відвідати свято.

І.Мельник  

ФОТОРЯД

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я