Віталій Згама – заслужений працівник сільського господарства України

0
1046

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №241/2018 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України. За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм  п о с т а н о в ляю присвоїти звання:

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ”

ЗГАМІ Віталію Миколайовичу – директорові з виробництва товариства “УкрАгроКом”, Кіровоградська область.

Знаю Віталія Миколайовича з 2011 року до і в період роботи його головою Олександрійської районної державної адміністрайції. Це були роки становлення та енергійного розвитку Олександрійщини з усіх питань соціально-економічного розвитку.  Що не тиждень і нові об`єкти відкриваються (відновлюються після капітальних ремонтів) амублаторії, ФАПи,  відкривааються ясельн  та дитячі групи, відновлюються дитсадки,  будуються нові ігрові та спортивні майданчики, капітально ремонтуються школи, Будинки культури (наприклад, с.Попельнасте, фітнес-клуб, – Авт.). Оживало село, ремонтувалися дороги, школи отримували шкільні автобуси, село газифікувалося (Нова Прага, Головківка). Життя було цікавим змістовним на події культурно-духовного життя. Стиль роботи В.Згами був  обдуманим, цілеспрямованим, творчим, з позитивним кінцевим результатом,бо він був людиною команди однодумців, які знають як рухатися вперед не зупиняючись на досягнутому. Ісьогодні, займаючи високу посаду директора з виробництва групи компаній ТОВ “УкрАгроКом”, керівник вміло керує своїм підрозділом, бо має  вчену агрономічну освіту, підхід до людей, маючи авторитет та повагу.

  У вільний від роботи час активно займається спортом (міні-футбол, волейбол, баскетбол), закоханий в вирощуванні нових сортів плодово-ягідних культур. 

Також ще кілька наших земляків відзначені урядовими відзнаками Президента України П.Порошенка. Серед них і В.Чебишев…

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ”

ЗДЕБСЬКІЙ Валентині Павлівні – директорові державного підприємства “Онуфріївське лісове господарство”, Кіровоградська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ”

ЧЕБИШЕВУ Вячеславу Олексійовичу – голові Олександрійської міської громадської організації “Спортивний клуб “Європа-крос”, Кіровоградська область

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

СТИРКУЛЬ Наталію Євстафіївну – Дмитрівського сільського голову Знам’янського району, Кіровоградська область

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я