Вирішальні матчі «Олександрії»

0
137

Сьогоднішній поєдинок, що розпочнеться о 19. 00  в Києві  на стадіоні «Динамо»  ім. В.Лобановського «Олімпік» – «Олександрія» (та протистояння  «Чорноморець»- «Зоря»), дасть відповідь на питання: хто більше прагне здобути в останніх двох турах бронзу і завітне п`яте місце в турнірній таблиці чемпіонату Ліга ПАРІ-МАТЧ.  «Зоря» сповна викладатиметься  в цьому поєдинку, бо є що втрачати – бронзу. і  «Олександрія» (на жаль, не буде грати А.Гітченко – перебір карток, – авт.)  зробить все можливе, продемонструє найкращі якості майстерності гравців на перемогу та покаже характер нездоланності, аби виконати завдання президента клубу Сергія Кузьменка: бути  не нижче п`ятого місця в турнірній таблиці чемпіонату. Нас чекає один із останніх вирішальних матчів. Усі ми, палкі прихильники “Олександрії”,  чекаємо позитивного результату. Разом вболіваємо за рідну «Олександрію»!

Головний тренер “Олімпіка” Р.Санжар очікує від матчу  «Олександрією» непростого і складного матчу. На його думку в таблиці склалася ситуація, коли на даний момент нічого не вирішено. Теоретично «Олімпік» може зайняти як третє місце, так і шосте.

-Треба, щоб ми в майбутніх іграх не охололи, а підтримали той емоційний тонус, який у нас був у попередніх матчах, тоді буде все нормально, – наголосив Р.Санжар.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я