Віримо у гарний почин

0
217

Сьогодні для «Олександрії» розпочинається стартова гра 29-го чемпіонату УПЛ. Хоча він розпочався ще 28 липня матчем  «Ворскла» – «Зоря» – 0:1. Полтавчани не змогли вдома здолати луганчан. Швидкий гол на 3-й хв. від Леднєва приніс перемогу гостям, не давши можливості оговтатися полтачанам до кінця поєдинку.

Вчора відбулися ще 2 поєдинки, котрі також стали дещо несподіваними. Дебютант Прем`єр-Ліги ковалівський «Колос» вдома («Оболонь-Арена», Київ) здобув вольову перемогу над «Маріуполем». Незважаючи на те, що маріупольці вже на 14-й хв., один із найдосвідченіших гравців-бомбардирів Фомін, відкрив рахунок у матчі.  «Колосу» вдалося наприкінці першого тайму зрівняти рахунок – це зміг Смирний на 41-й хв. А вже в другому таймі  знову схибив захист маріупольців (про це скаже О.Бабіч), коли на 67-й хв. Гавриш (екс-гравець «Олександрії», –Авт.).

Чернігівська «Десна» не змогла вдома обіграти карпатський  «Львів». І тут зіграла фортуна везіння для гостей. На 30-й хв. «деснянець» Фаворов відкриває лік забитим м`ячам за «Десну» в нинішньому сезоні. Та не довго радувалися чернігівські уболівальники, бо вже на 53-й хв. Пернамбуко зрівнює рахунок, а на 85-й хв. ще один легіонер «Львова» Альваро Луіс забиває переможний гол.

«Зоря», «Колос», «Львів» мають по 3 залікових очка. Сьогодні «Шахтар»  в гостях в «Олександрії», після того як кілька днів тому програв «Динамо»  у боротьбі за Суперкубок України (чому з грали з «Динамо», адже в фіналі Кубка  України грав петрівський  «Інгулець»!? Логічно було б аби «Шахтар» грав з нашим сусідом-земляком. Чи не так!?

Сьогодні, після отриманого облизня, «гірники» будуть грати на максимум. Нелегкий поєдинок очікує обидві команди.  В «Олександрії» відбулися зміни в  команді, в «Шахтаря» змінився головний тренер…

Що буде сьогодні на КСК «Ніка» – побачимо. На 30 липня більшість квитків було вже продано. Зацікавлені вболівальники  їдуть з Кременчука, Жовтих Вод, Кам`янки, Черкас, Кропивницького, Світловодська. Інтерес великий, бо зустрічаються перша і третя команда минулого сезону. Наскільки готові обидві команди виконати поставлені тренерами завдань – покаже сама гра.

Олександрійці повинні прийти сьогодні і дати можливість нашій команді зіграти спільно, щоб мати гарний результаті хорошу гру. Ми варті бути кращими, бо нам допомагають палкі прихильники «Олександрії».

Сьогодні – 31.07.19. 19.00, КСК «Ніка»  чекає на аншлаг, на масову підтримку «Олександрії». Прийди з друзями і підтримай своїх.

Адміністрація прохає уболівальників завчасно, за 45 хвилин прийти до турнікетів, щоб зі свистком арбітра в полі  Анатолія Абдули з Харкова, який відсудив до цього часу 12 матчів.