Він уміє не лише слухати, а й чути людські проблеми

0
1072

Нагальність мешканців Заводського мікрорайону зустрітися з кандидатом на посаду міського голови м. Олександрія  викликана присутністю невирішених проблем не одного року. В невимушеній обстановці  прийшли небайдужі  (в умовах карантину  метою  кандидата  не є кількість виборців на зустрічах. Головне:  вислухати й почути людські проблеми , -Авт.)   мешканці мікрорайону, щоб поділитися своїм наболілим:  відсутність доріг по центральних вулицях мікрорайону (розбиті ще в  2014 року, після ремонту тунелю), про дороги по провулках і маленьких  вулицях немає мови, взагалі, щось говорити;  автобусне сполучення бажає бути кращим; біля 50  учнів 1-ї та 19-ї шкіл добираються до школи  пішки ( у негоду, дякуючи підприємцю Бранцю та Військовій частині прочищають центральну вулицю, а  інші – вибирайся як хочеш) ;  освітлення лише на 5-ти стовпах;  діти чекають дитячого майданчика;  відсутній магазин продовольчих товарів… Район Лисої гори  взагалі забутий…

Вислухавши усі нарікання, С. А.Кузьменко  чітко і ясно пояснив ситуацію, яку можна виправити крок за кроком.

  • У моїй передвиборчій програмі  вказано, що немає окраїн міста.  Про покращення умов  треба дбати незалежно, де людина проживає.  Олександрія – це не лише центр, це і мікрорайони приватного сектору – це наші олександрійці, як і всі інші. Вони мають невід`ємне право на гарні дороги (зробити капітальний ремонт центральних вулиць, щоб закільцювати автобусний маршрут №7 по мікрорайону) для якісного  автобусного  сполучення. Стосовно освітлення  вулиць:  до речі, УТОС випускає сьогодні світлодіодні нічні лампи для вулиць. Вони шукають ринок збуту. Можна це питання вивчити. А стосовно підвозу учнів, почув цифру біля 50 учнів  – особливо початкової ланки до шкіл –  може треба буде придбати «шкільний  автобус». Я почув ваші думки як покращити  ваше життя. Якщо ви віддасте свій мандат довіри – проголосуєте за мене  25 жовтня, то через кілька днів ми предметно будемо говорити про виконання моїх обіцянок. Я завжди стараюсь дотримуватися обіцяного  – інакше не буде себе поважати.
  • Коротка ділова зустріч виборців з кандидатом, окреслено проблеми, шляхи їх попереднього вирішення. Цим і  відрізняється діловий стиль роботи Сергія Анатолійовича  Кузьменка.
  • Він нам свого часу допоміг вирубати дерева, що загрожували не один десяток років нашому життю, – підсумував розмову один із 2500 мешканців Заводського мікрорайону.
  • Іван Мельник           

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я