“Вільне Слово” відзначає 100-літній ювілей! Зі святом!

0
375

Одне з найстарших за віком  газетне видання Кіровоградщини сьогодні святкує свій 100-річний ювілей! Насправді солідна дата, що увібрала в себе епоху початку XX та XXI століть. Історія газети нерозривно пов`язана з життям олександрійців протягом 1919-2019 років. Спочатку «Серп і Молот», «До перемоги», «Колективіст Олександрійщини». Далі – «Більшовицька правда» і «Ленінський прапор», а сьогодні – «Вільне слово».

Різні роки довелося пережити газеті, її трудовому колективу…. Але й сьогодні для вдячних читачів, які не зраджують газеті десятиліттями (від прадідів до правнуків)   – вона є порадником і другом, інформує про головні події сьогодення в Олександрії.

Зі світлин святкового номера перед нами постають люди- журналісти, творці написаного за попередні роки. Ті, хто  вів життєпис олександрійців, хто залишив назавжди у пам`яті світлі образи наших земляків…

Щиро зичу колективу нових читачів, творчих здобутків, нових вражень і щасливого сьогодення на довгі-довгі роки. Вірю, що новий колектив редакції в змозі розбудувати шпальти газети таким чином, щоб вона стала ще більш привабливішою, змістовною на злободенні теми, що турбують читачів саме «Вільного Слова». Нехай ніколи не затупиться перо журналіста газети, який здатний «розбудити» нові теми, бесіди, інтерв`ю, репортажі, діалоги з цікавими людьми.

Міцного довголіття усім, хто причетний  до «Вільного Слова»!

З повагою, І.Мельник, у минулому журналіст «Вільного Слова»      

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я