Виграє сильніший

0
85

  Не дуже декому з футбольних оглядачівє бажання об’єктивно  визначати  рівень тієї чи іншої команди.  Суб`єктивна упередженість частіше превалює на користь  до команди якій симпатизує автор…

Ну то вже на совісті тих, хто видає бажане за дійсність, кому хочеться зменшити  футбольний рівень тієї чи іншої команди. Звісно, що не хочеться багатьом, щоб «Олександрія» перебувала на 3-му місці.  Скажу так:  нехай інші  команди так грають, принаймні, як «аграрії».  І тоді менше буде недоречних порівнянь.

  Сьогодні, 24 квітня на  КСК «Ніка» відбудеться матч «Олександрія» – «Маріуполь». Гра команд, які виконують кожне зі своїх поставлених завдань. Для одних – зміцнення позиції на третій сходинці турнірної таблиці,а для інших – нашого суперника – зачепитися  за Лігу Європи, бо для них це питання ще відкрите. Звісно, що всі намагання О.Бабича будуть спрямовані на те, щоб його підопічні сьогодні мали позитивний результат, бо ні «Зоря», ні «Львів»  не опустили руки в боротьбі за перші 5 місць у турнірній таблиці чемпіонату.

«Олександрія» – В.Б.Шаран також добре усвідомлює наскільки це відповідальний поєдинок напередодні матчу з «Зорею». Сьогоднішній позитивний результат двобою – це впевненість у наступному протистоянні.

   Гадаю, що Сітало, Ковалець, Полярус та Задерака, які діятимуть попереду, принесуть бажаний результат спільних дій усіх гравців. «ОлександріЇ» треба перемагати.

І цьому можемо і ми допомогти, коли активно, масово прийдемо на «Ніку». Наша команда варта на підтримку. Гравці завжди чекають заповнених трибун, розуміючи як вони мотивують сповна віддаватися на полі. Не секрет, не лише кошти, але й слава, авторитет, шана та повага грають неабияку роль у майстерній грі кожного гравця, який виходить на поле – на людей.

  Олександрійці, прийдіть на трибуни та  активно підтримайте «Олександрію» – гордість і славу футбольної Кіровоградщини!

КСК «Ніка» – 17.00!

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я