Виграш на класі

0
174

Здавалося, що після того, як Гречишкін не впорався з виконанням пенальті – його парирував воротар «Маріуполя», гра набуде зовсім іншого характеру, що буде неприйнятним для олександрійського вболівальника, але кажуть так: «голи треба забивати з гри, а не з пенальті».

Перший тайм – тайм нереалізованого одного гольового моменту, що виник на 28-й хв. внаслідок гри рукою Бикова, коли у ворота Гальчука було призначено пенальті. Та пенальтист  «Олександрії»  Гречишкін цього разу не «пробив» кіпера гостей. Воротар вгадав політ шкіряного – парирував.  На 33-й хв. Биков  вдруге сфолив  на Лучкевичу, за що був вилучений з гри.

Під кінець тайму спочатку Лучкевич  гостро пробивав, а далі  мірошниченко з лівого кута пробивав, і знову на висоті воротар суперника.

У другому таймі, після чоловічої розмови В.Б.Шарана з гравцями в роздягальні, гра пішла іншим руслом, дуже швидко приніс бажаний результат. Уже на 53-й хв. Лучкевич мав реально відкривати рахунок, але з близької відстані не влучає у рота гостей. Його помилку на 55-й хв. виправляє Безбородько, який по перерві змінив Довгого.

Гравець- «джокер» отримав напрацьований м`яч –  спочатку  Мірошниченко відпасовує на Ковальця, а той зробив влучний простріл, який замкнув голом Безбородько.

Та через дві хвилини прийшла черга відзначитися вже Ковальцю, коли той отримав супер-пас від Лучкевича, і з відстані за 20 метрів влучно приклався під стійку воріт Гальчука – 2:0. Класний  гол – гол майстра забивати.

І знову в атаці Ковалець, Лучкевич – гостро пробивають до 69-ї хвилини, маючи  велике бажання збільшити рахунок. І він таки збільшиться. Бабогло пробив головою – Гальчук  відбив  м`яч з лінії воріт, та Корнієнко, котрий вийшов на заміну, добив його у свої ворота- 3:0.

За 2 хвилини гості забивають. Дещо розслабилися гравці «Олександрії». Після удару Мишньова, коли шкіряний влучив у поперечину на добиванні першим був Чурко  ( і це вже не в перше він забиває нашій команді, -Авт.) – 3:1.

На 83-й хв. олександрійська публіка дочекалася виходу на поле Василя  Грицука, який рік  відновлювався після важкої травми.

На 88-й хв. гості  мали нагоду ще скоротити рахунок до мінімуму за рахунок удару Топаловим.

У цілому – перемога на класі!

Перемога, що дозволила відірватися  від «Маріуполя» на 7 пунктів та не втрати шанс боротися за чільну трійку в  турнірній  таблиці.

03.11.19, КСК «Ніка», м.Олександрія, 14.00, 935 глядачів, +9С.

«Олександрія»- «Маріуполь» 3:1 (0:0)

Суддя в полі: Д.Бондаренко (Одеса).

Асистенти: З.Курбанов (Херсон), О.Марчик (Київ).

Четвертий арбітр: Д.Кривушкін (Харків).

Спостерігач арбітражу: О.Шмигельський (Львів).

Делегат УАФ: Ю. Мармач (Полтава).

«Олександрія»: Ю.Паньків (к), В.Бабогло, К.Ковалець (В.Грицук, 83), О.Довгий (Д.Безбородько, 46), М.Третьяков, Д.Мірошниченко, Г.Бухал, В.Лучкевич (Тейшейра, 90), П.Пашаєв, Д. Гречишкін, К.Дубра.

Запасні: Д.Рудик, Т.Стецьков,  М.Задерака, Д.Устименко.

Головний тренер: Володимир Шаран.

«Маріуполь»: Є.Гальчук, Дава, С.Чоботенко, О. Биков, І.Кирюханцев, В.Федорчук (к), Д.Мишньов, С.Горбунов (В. Корнієнко, 61), В.Танковський (М.Чех, 15), В.Вакула (Д.Топалов, 73), В.Чурко.

Запасні: А.Поспєлов, І.Тищенко, С.Яворський, П.Полегенько.