Відзнаки за краєзнавчу натхненність

0
1458

Напередодні Дня журналіста, 5 червня  журналісти – спілчани Олександрійщини гостинно були запрошені керівництвом району до Олександрійської РДА з нагоди свята. Перший заступник голови РДА Ю.Л.Коваль та голова райради О.А.Коріненко привітали присутніх  журналістів, подякували за їх роботу, побажавши великого творчого журналістського натхнення на ниві суспільно-політичного життя країни, області, міста та району.

Голова спілки НСЖУ І.Балашов авід свого імені привітала усіх присутніх, згадавши і тих, хто не зміг прийти, або кого вже немає в живих..

Вручила посвідчення новим членам спілки В.Васіній та  М.Чапуріну, побажавши молоді гараздів у журналістській діяльності.

Найголовніша місія чекала на чергових номінантів щорічної краєзнавчої відзнаки ім. А.І.Кохана(відомого публіциста,  історика, краєзнавця, літератора, поета), що була започаткована 2015 року. Цьогоріч ними стали В.Чебишев та О. Карпачова, котрі в своїх творчих історико-літературних доробках віднаходять такі теми, події, розповіді про  видатних людей, котрі свого часу внесли вагомий вклад у  велику спадщину кращих надбань Олександрійщини.

Р.С. Кохан вручивши відзнаки, відмітила, що дана відзнака – це визнання заслуг журналістів, котрі залишать наступним нащадкам велику скарбницю життєпису рідного краю, який свого часу творили люди, котрі не повинні бути забуті…

Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять про тих, кого вже поряд немає: А.І.Кохан, А.Надольський, подружжя Микола і Раїса Новікові, Р.Гаврилов, В.Юрченко.

Квіти до пам`ятної дошки А.І.Кохана, слова головлікаря ЦРЛ В.Гарагулі, що треба завжди говорити і писати правду, шукати шляхи, які б допомагали будувати міцну Україну  завжди є актуальними і беззаперечними для журналіста. Щоб все було добре – слід витримати пандемію. Побороти її всіма силами…, і тоді життя повернеться світлим днем, – наголосив лікар…

І.Мельник           

ФОТОРЯД 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я