Відзнаки до Дня захисника України

0
653

З нагоди Дня Захисника  України в  Олександрійському міському відділі поліції відбулися урочисті збори по вшануванню учасників АТО (ООС) на сході України та захисту  українсько-молдовського кордону на початку 90-х років.

З вітальним словом до ветеранів, учасників АТО (ООС) та інших військових операцій звернувся т.в.о. начальника Олександрійського міського відділу поліції, підполковник поліції Володимир Олександрович Хвостов:

-Від імені керівництва міськвідділу  вітаю з Днем Захисника України, з Днем козацтва та Покрови. Бажаю усім вам міцного довголіття, хто пройшов тяжкими шляхами по захисту життя людей від посягань злочинців, і тим,  хто пройшов горнило неоголошеної війни на сході країни та продовжує охороняти правопорядок у місті. Нехай скоріше закінчиться війна. Нехай мир і спокій наступить на теренах нашої України. Нам  і без того вистачає з  чим боротись, щоб життя людей було безпечним. Нехай і держава гідно утримує тих, хто віддавав свого часу  здоров`я та життя заради інших, і хто сьогодні на захисті прав і свобод народу країни. Успіхів у всіх ваших починаннях, сімейного щастя та добробуту і мирного неба над головою.

 Група ветеранів та сьогоднішніх поліціянтів отримали нагороди з нагоди державного національного свята.

 Медалями  «Захисникам  Вітчизни» – є така професія та Подяками відзначено: Вовенка С.С., майора міліції у відставці, Кощія Ю.Д., прапорщика міліції у відставці, Яременка А.М., старшого лейтенанта міліції у відставці,  Безуса О.В., майора міліції у відставці, Білика В.В., старшого сержанта поліції, Шевченка М.О., старшого лейтенанта поліції, Шапошнікова Ю.М., старшого сержанта поліції. Іншим поліціянтам вручено Подяки від  т.в.о. начальника  міського відділу поліції. Медаллю «За службу державі» (Національна поліція України)  удостоїлись  нині діючий т.в.о. начальника відділу Хвостов В.О. та медаллю “За службу державі” (МВС України)  голова  ветеранської організації Донець Г.І.

І.Мельник

ФОТОРЯД

            

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я