Відвідай техніку часів Другої Світової війни

0
130

На ретрозльоті буде представлено понад 100 одиниць раритетної техніки, -повідомляє  орагнізатор заходу І.Широкун.   22-23 червня ретроклуб «Олександрія» проводитиме у нашому місті 4-й Всеукраїнський фестиваль історичної техніки «Ретрозліт «Олександрія». Захід організовано за підтримки міського голови С.Цапюка, міської ради та адміністрації ФК «Олександрія».Фестиваль проходить під егідою Автомобільної федерації України (FAU).
У ретрозльоті візьмуть участь понад 100 одиниць старовинних автомобілів і мотоциклів. В рамках фестивалю пройде рідкісне змагання – класичне ралі на ретроавтомобілях, яке стане IV етапом Кубка України, нарівні зі стартами в Києві, Львові та Кам’янці-Подільському. Боротьба за кубок залучить до Олександрії ще більше унікальних машин, причому з числа кращих, які перебувають у високих технічних кондиціях і автентичному стані. Ретроавтомобілі глядачі побачать не лише в статичній експозиції, а й в русі.
Цього року олександрійці очікують в гості найбільш шанованих членів ретротовариства України – власників музеїв і приватних колекцій, реставраторів із різних регіонів з унікальними експонатами. Вже отримано підтвердження про участь автомобілів і мотоциклів з Києва, Запоріжжя, Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів, Зеленодольська, Черкас, Смілої, Олександрії, Знам’янки та Кропивницького.
Урочисте нагородження переможців ралі та лауреатів фестивалю відбудеться в неділю о 17:00 годині.
Минулого року в ретрозльоті взяли участь понад 130 одиниць раритетної техніки.
Детально про заходи на фестивалі історичної техніки буде повідомлено додатково.

ФОТОРЯД з власного архіву І.Мельника  

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я