Відтепер поліцейський офіцер громади повинен бути відповідальним.., як ніколи. Чекаємо зменшення злочинності

0
746

Між Олександрійською громадою та ГУНП у Кіровоградській області підписано меморандум про співпрацю. Проєкт «Поліцейський офіцер громади», розпочатий за сприяння керівництва МВС та Національної поліції України реалізовується на території Кіровоградської області з 2019 р. За цей час до нього вже долучилося 19 територіальних громад.
Загалом в регіоні працює 21 поліцейський офіцер громади, ще 7 правоохоронців пройшли відповідний відбір та проходять навчання.
Запровадити новий формат роботи дільничного було вирішено у селі Головківці Олександрійської територіальної громади.
Тож 9 квітня між керівництвом поліції та Олександрійською територіальною громадою в особі сектретаря міської ради Вікторії Косяк підписано меморандум про співпрацю та партнерство.
В рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» поліцейський, який працює на визначеній території, забезпечений службовим автотранспортом, службовим кабінетом, укомплектований усім необхідним оснащенням, постійно перебуває на території обслуговування і готовий в будь-яку хвилину надати громадянам потрібну їм допомогу. Головними його завданнями є взаємодія з людьми, профілактика правопорушень та розкриття злочинів на території обслуговування.

За таких пільг і матеріального забезпечення поліцейський офіцер громади повинен “землю гризти зубами”, щоб на ввіреній йому територіїбуло якомога менше проявів злочинних дій.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я