Відкриття Дошки пошани 15 листопада біля будівлі райдержадміністрації та про скорочення штату РДА

0
117

 В райдержадміністрації відбулась апаратна нарада

 12 листопада перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Коваль провів апаратну нараду, в якій взяли участь голова районної ради Ольга Коріненко та керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації. На засіданні обговорено поточні питання діяльності райдержадміністрації, підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

В ході апаратної наради були озвучені актуальні питання життя району. Зокрема, про заходи, які відбулися минулого тижня; про кадрові зміни в Кіровоградській обласній державній адміністрації, а саме призначення голови Кіровоградської ОДА Балоня Андрія Богдановича; відзначення Дня працівників сільського господарства України та відкриття Дошки пошани 15 листопада біля будівлі районної державної адміністрації; про скорочення працівників районної державної адміністрації.

Голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко наголосила на тому, що 27 листопада 2019 року о 10:00 відбудеться сорокова сесія районної ради.

По завершенню апаратної наради було надано окремі доручення керівникам структурних підрозділів та організацій району.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я