Віддали данину світлій пам`яті по герою О.Швецю

0
881

22 квітня на фасаді ЗНЗ № 2 було вшановано пам’ять по Олександру Васильовичу ШВЕЦЮ – відкриттям меморіальної дошки. Молодший сержант помер у березні 2018 р. від осколкових ран, що отримав під час виконання бойового завдання.
На заході були присутні заступники міськголови І.Чемерис та Ю.Шклярук, дружина загиблого воїна Л.Соболєва, голова благодійного фонду «Українські серця», за фінансової підтримки якого і встановлена меморіальна дошка, О. Баркаренко, командир мінометної батареї батальйону морської піхоти № 36, капітан Є. Беспалов, голова ГО «Захисників України – Олександрійщини» О. Михайлик, військові та інші містяни.
-Низький уклін дружині та рідним Олександра Васильовича, які несуть важку ношу втрати, – сказала І.Чемерис, виступаючи перед присутніми. Вчинок і подвиг Олександра – це приклад і для молодого, і для старшого покоління, тому що захищати рідну землю – великий обов’язок і честь.
До щирих слів співчуття та підтримки приєдналися й інші запрошені гості.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Олександра Швеця. Після цього відбулося відкриття меморіальної дошки і покладання квітів.

Народився О.Швець в Олександрії у 1971 р., закінчив середню школу № 2 ім. М. Горького. Захищати УКРАЇНУ пішов добровольцем у 2015 р.. З 2016-го підписав контракт як навідник 2-го мінометного взводу мінометної батареї батальйону морської піхоти 36-ї бригади. 11 березня 2018 р. біля с.Широкино отримав поранення, що призвело до смерті…
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України,зразкового виконання військового обов’язку указом Президента України О.В.Швець нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я