Відбувся черговий особистий прийом голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка

0
95

Пенсіонер з Кропивницького району заявив про неналежне, на його думку, виконання районної програми соціального захисту окремих категорій громадян «Турбота», що передбачає щоквартальну виплату 500 гривень його дружині інваліду І групи.

Жителька Петрівського району намагалася з’ясувати, чому родині її сина не призначили субсидію. Як пояснив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Олександр Догаров, минулого року відбулись зміни у порядку призначення субсидій. У їхньому випадку державну допомогу не призначено тому, що дружина сина є безробітною і не сплачує єдиного соціального внеску.

Заявник із Кропивницького прохав посприяти у поверненні на баланс Одеської залізниці або міської ради Кропивницького будинку, в якому він проживає. Крім цього прохав розібратись, на яких підставах у цокольному приміщенні будинку облаштовані квартири, у яких проживає чотири родини.

З проханням пришвидшити розслідування правоохоронними органами справи щодо крадіжки особистого майна звернулася пенсіонерка з обласного центру.

Під час проведення прийому голова облдержадміністрації дав низку доручень фахівцям відповідних структурних підрозділів щодо вирішення проблемних питань кожного заявника.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я