Від серця до серця

0
197

Ніщо так не цінується, як життя. А ще доброчинність,  співучасть, турбота  і  розуміння. А якщо  це пов`язано з врятуванням життя, та ще й дитини, то це являється надзвичайно благородним поступком кожної людини, хто долучається до порятунку хворого…

У смт Олександрійське проживає дівчинка на ім`я Катерина Марьюк, учениця 7- го класу ЗОШ №12, котра тяжко захворіла  на онко. Пройшла курс лікування, потребує  продовження… Батьки хворої дитини Юлія Василівна та Олександр Олександрович виховують двох доньок, працюють на “Катеринославських меблевих майстернях” в Олександрії.

Почувши  про хворобу дівчинки, учні Кіровоградського ОНВК ( гімназія- інтернат- школа мистецтв) м. Олександрія провели  загальношкільну доброчинну акцію «Від серця до серця». Суть якої полягала в тому, що дітки разом зі своїми батьками приготували  широкий асортимент смаколиків (торти, випічку, здобу,  напої; вироби власними руками (картини, сувеніри…)), щоб 15 квітня провести в стінах гімназії ярмарок. За 1,5  години діти зібрали від проданого  8000 гривень.  Активну участь у цьому заході взяли  педагоги, вихователі, допоміжний персонал навчального закладу,  та найголовніше  самі учні гімназії. Які з розумінням, з чуйністю, з милосердям віднеслися до чужого горя. Нехай це не така  вже й велика сума коштів, але вона зібрана від щирого серця  небайдужих людей. Треба було бачити, як учні готувалися до цієї ярмарки( сервірували столи), як у них горіли очі, як вони пропонували свою смаколики  з єдиною метою:  все продати, як вони бажали зібрати більше  коштів, аби допомогти хворій Каті. Від струмочка до потічка, від потічка до маленької , до великої ріки. З таких доброчинних моральних та виховних заходів і складається наше небайдуже відношення до страждаючих на тяжкі хвороби, наше завтра майбутнє – молоде покоління милосердних.

Юлія Василівна з Катею щиросердно виносять подяку всім учням гімназії та всьому трудовому колективу навчального закладу за чуйність  та милосердя.

ФОТОРЯД 

І.Мельник      

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я