Вибори по–олександрійськи

0
179

«Цікаво і змістовно» голосували олександрійці в плані логіки мислення в кабінці для голосування. Наші люди здатні до різних вигадок та придумувань.

Ось тільки кілька таких «приколів» з бюлетенями по виборчій дільниці № 350751  (коледж культури). На одному із бюлетенів були обрізані всі клітинки, де ставиться відмітка про вибір того чи іншого кандидата. На іншому бюлетені один із виборців написав свою довгоочікувану мрію «надежда только на тебя» навпроти  прізвища В.Зеленського, на іншому – виборець поставив  відразу дві кавички навпроти двох кандидатів – таким чином, засвідчивши свою повагу відразу двом кандидатам.

А ще на іншому бюлетені навпроти кожного із прізвищ кандидата поставлено «хрестики». Таким чином, “небайдужий”  виборець забажав бачити відразу всіх 39 кандидатів на посаді Президента України.

Всього зіпсованими на дільниці були виявлені 14 бюлетенів. В основному найбільше помилок зафіксовано, коли виборці робили по дві відмітки навпроти свого обранця (у клітинці і за її межами, що вважається зіпсованим бюлетенем).

ФОТОРЯД

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я