Виборці звертаються до депутата

0
174

Депутатська  робота заключається в тісній співпраці з виборцями, коли  існує зворотній зв’язок. Так, до депутата міської ради Андрія Олександровича Коломійцева звертаються десятки виборців зі своїми  проблемами, як особистого так і громадського характеру. Так, зокрема, мешканка м.Олександрії  Лозова  Галина Петрівна звернулася до депутата з проханням  посприяти в якнайскорішому ремонті  житлової багатоповерхівки в районі м- ну Тинда, вул.6- го Грудня  143/1.

-Наш будинок було здано в експлуатацію в 1985 році. З тих пір жодного ремонту не було. Будинок збудовано заводом гірського воску. Він побудований на плавуні – постійно дає осадку, руйнується фундамент, цоколь. У підвалах каналізаційні труби прийшли в негодність. Це вже продовжується останні 10 років. Жодні звернення до відповідних комунальних служб не мають  позитиву. У «Житлогоспі»  нам кажуть, що коштів на особистому рахунку будинку обмаль, що багато боржників.  А навіщо нам  лавки, коли на них звечора і до ранку гульдибасить молодь, бомжі… Я проживаю на першому поверсі  з двома сиротами онуками підлітками,  вони не взмозі заснути, бо під вікнами лавки… Неодноразово зверталась до старшої будинку, щоб зайнялися ремонтом каналізаційної мережі,  цоколя (фундаменту), а вона нам лавки, а будинок  розвалюється…

З цього приводу  уважно вислухавши  Г.П.Лозову,  депутат А.О.Коломійцев  запропонував написати лист- звернення на його ім`я, щоб  можна було дати хід заяві на рівні депутатського звернення до  міської ради.

-Звісно, те що я побачив на власні  очі, справді, потребує негайного втручання КП «Житлогосп» до якого відноситься ваш будинок з метою  огляду, встановлення причини  руйнації будинку та його відновлення для забезпечення  нормальних умов проживання його мешканців. Я буду наполягати на тому, щоб  ваш будинок терміново було відремонтовано, – зазначив депутат.

І.Мельник    

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я