Веселе свято від «Грант-житла»

0
417

Уже вп`яте керівництво підприємства «Грант-житло» (директор Г.М.Глазков) проводить для малечі працівників підприємства та мешканців прилеглого мікрорайону свято – День Святого Миколая. Адже саме в цей день найменші чекають радісні розваги та дарунки від Святого Миколая…

Цього року аніматори, які прийшли розважати дітлахів,  запропонували увазі дітей пізнавально-повчальну гру під назвою «Збережемо нашу землю». Ігри, конкурси, завдання навчали дітей бережно відноситися до природи, до порядку, не смітити обгортками від цукерок та морозива – папірці складати в урни… Малеча відповідала на поставлені питання, підтверджуючи, що вона добрезнає, що треба робити і так робить так, щоб у місті було чисто і гарно.

Пісні з танцями, подорожі в країну чистоти і порядку, космічна подорож, викликали у дітей велику радість та заповзятість в участі в святковому дійстві.

Сміх, радість, весела музика і танці, солодощі та безпрограшні лотереї з виграшем м`якої іграшки завершили це казкове дитяче свято від доброго Святого Миколая надовго залишиться у згадках вдячних дітей.

Г.Глазков з нагоди свята відмітив, що добра традиція кожного року притягує все більшеі більше дітлахів, котрі хочуть уваги, свята… Пам`ятаю, як першого разу прийшло два десятка малечі, а сьогодні майже сотня. Це радує дітей, від цього і нам радість.

Біля сотні дітей долучилися до святкового настрою, яке  подарували їм дбайливі та доброзичливі працівники підприємства «Грант-Житло».

І.Мельник

ФОТОРЯД

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я