“Верес”-“Олександрія”-0:0

0
891

Лише на 41-й хв. Білику вперше довелося зіграти в своїх воротах. Після виконання штрафного Гончаренком, наш кіпер вдало відбив на кутовий. А до цього гострих моментів за перший тайм і не пригадати. Один був гольовий, коли Бабогло після кутового гостро пробивав, але кіпер господарів парирував шкіряного.

 У подальшому гра більше нагадувала “бий-біжи”. Хто запропонував таку гру: гості чи господарі – загалом гравці обох команд занадто обережно грали в центрі поля не загострюючи гру до бажаного результату.

Правда ще перший тайм запам’ятався “гірчичниками” для олександрійців. К. Дубра,  К. Ковалець – за розмови, тренер С. Лактіонов – також за розмови (в день свого дня народження отримав таке несподіване привітання з Луцька), по кінцівці тайму Дришлюк також отримав попередження. Та заміною на 28-й хв. Третьякова, котрий отримав пошкодження правої ноги. Його змінив Одарюк.

Мирний поєдинок без гольових моментів, без інтриги, без комбінаторики. Уболівальники залишилися невдоволені. Можливо, що другий тайм відкриє нові можливості.

А що ж другий тайм. На поле вийшли гравці, що починали грати в першому таймі. Окрім вимушеної заміни в “Олександрії” Третьякова  Одарюком.

Нічия для “Олександрії” – це крок назад у боротьбі за чільне місце в шістці лідерів чемпіонату. Свої позиції в турнірній таблиці, в медальний зоні, підсилили “Ворскла”  та СК  “Дніпро-1″, котрі перемогли своїх суперників в чинному 10-му турі УПЛ. ” Олександрію” підпирає “Зоря”  з такою ж кількістю очок -17. Для Ю. Гури – це чергове випробування на міцність та здатність боротися за високі місця в чемпіонаті. На кому ж як не на дебютантах треба максимально набирати очки.

Заграли дещо швидше, але до зважуваного, націленого голу не награли за перші 13 хв. другого тайму. Занадто обережно вже діють гравці на полі. Немає темперементного футболу. Немає динамічності, майстерності останнього пасу…

На 74-й хв. Гринь і Кожушко були замінені Устименком і Кирюханцевим відповідно. Пожвавити гру попереду, загострити до ймовірного голу було намагання Ю Гури, коли він виставив на поле інших гравців.

Ю.Вірт змінив на 81- й хв. Панасенка на Гегедоша.

Одарюк мав таки забивати, але не зміг дотягнутися першим до шкіряного, коли Когут першим накрив того.

Кінцівка гри була за господарями. Вони в останні кілька хвилин гостро атакували. “Олександрія” вистояла. Якби в доданий час не поперечина після удару Ковальця, то рахунок був би за олександрійцями. Нульова нічия.

Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я