“Верес” гратиме у Другій лізі, а замість нього ФК “Львів” в УПЛ! Чому?

0
194

Копитко пояснив, чому Верес гратиме у Другій лізі, а замість нього ФК Львів в УПЛ

 Президент НК “Верес” Рівне Богдан Копитко на офіційному сайті клубу роз’яснив ситуацію з об’єднанням команди з ФК Львів.

“Народний клуб “Верес” від моменту свого відродження став яскравим явищем в українському футболі. Всього за 3 роки ми разом пройшли шлях від нуля у професійному футболі до першої шістки Прем’єр-ліги. Це стало можливим завдяки наполегливій праці, відсутності страху перед високими завданнями та тісній співпраці Народного клубу та “Лімо”. Ми разом створили казку.

Гравці “Вереса” написали заяви на звільнення з клубу (Куліш, Каменюка, Кожанов…) 

На жаль, розвиток “Вереса” значно перегнав розвиток футбольного господарства Рівненщини. Тому “Верес” був змушений переїхати. Ми зробили все, щоб червоно-чорні почувались у Львові комфортно. Цей сезон, хоч і був яскравим та цікавим, та він показав низку проблем. Значна частина уболівальників Рівненщини не може відвідувати матчі улюбленої команди за 200 кілометрів від дому.

Тому було прийняте спільне рішення про повернення Народного клубу “Верес” до Рівного. Нинішня команда, яка має право виступу в Українській прем`єр-лізі, буде перейменована у Футбольний клуб “Львів”.

Зі свого боку хочу зазначити, що ми й надалі будуватимемо дружні стосунки з рівненським клубом і футбольною спільнотою. Переконаний, “Верес” продовжить свою славну історію. І буде яскравим представником українського футболу. Дякую вам за співпрацю”, – йдеться у заяві Копитка на офіційному сайті “Вереса”.

Вболівальники “Вереса” протестують проти керівництва клубу

https://football24.ua/ukrayina_tag50819

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я