Великодень в Олександрії

0
125

З 00.00 години 8 квітня в соборах, храмах, церквах усієї України розпочалося величне богослужіння в ім`я Воскресіння нашого Господа Бога – Ісуса Христа, який  пішов з життя заради людства… і Воскрес.

У своєму виступі  з нагоди славного ВОСКРЕСІННЯ єпископ Олександрійський та Світловодський Боголєп, привітавши прихожан собору, наголосив:

-Господь пройшов голгофський шлях. Цей важкий шлях проходить і наш народ. Під вагою хреста ми не повинні нарікати і впадати у відчай, тому що з нами наш Спаситель, і силою Його ми просвітимося і оновимося! Очистимо наші серця, возлюбимо один одного і таким чином зустріли НОВУ ПАСХУ! Господь говорить: «Ось, йду незабаром; тримай, що маєш, щоб ніхто не забрав твого вінця. Переможця зроблю Я стовпом у храмі Бога Мого»(Откр.3: ​​11-12). Радійте – з нами Бог!

 А вже після третьої години почалося освячення всього, що було приготовано християнами. Великодні паски, крашанки, сіль, червоне вино, м`ясні вироби… А люди йшли і йшли 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 години ранку… Освятивши дари Божі, люди потяглися  до своїх домівок, щоб розговітися після великого посту…

І.Мельник

ФОТОРЯД

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я