Велика дяка підприємцям

0
134

З нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом 7 травня в територіальному центрі проведено День відкритих дверей. З побажаннями добра та здоров’я, активного довголіття звернувся до ветеранів директор територіального центру О.Болілий. Від органів місцевого міської влади інвалідам війни було вручено грошову допомогу, виділену з міськбюджету кожному учаснику акції «Зірка пам’яті».
Спеціалістами міського Палацу культури було організовано показ слайдів на фронтову тематику.
У «Кімнаті духовності» проведено панахиду на спомин загиблих воїнів в роки війни.
Спеціалістами пенсійного фонду та управління праці було надано консультації з питань виплати пенсії та призначення субсидій ветеранам війни та всім громадянам.
Лікарем-терапевтом КП «ЦПМСД» надано консультації ветеранам.
Організовано та проведено привітальний концерт за участю хору Ради ветеранів «Мелодії життя» (керівник В.Щур) та творчих колективів міського Палацу культури (директор Г.Абажей).
Вихованцями народного художнього колективу-студії «Художнє різьблення» центру дитячої та юнацької творчості ім.О.Шакало (керівник Д.Кудря) організовано виставку виробів з дерева.
За рахунок спонсорської допомоги ветеранам було адресно вручено грошову та натуральну допомогу.
73 ветеранів та гостей заходу пригостили «фронтовою кашею», бутербродами, солодощами та чаєм. Терцентр дякує меценатам, які допомогли у добрій справі. Це: О.Розумович («Оранта»), І.Жосан (магазин «Жасмін»), О.Бондар (КП «Ритуал»), С.Потапов («Наша ряба»), А.Кожемяченко (магазин «Анатоль»), В.Недобиткін («Агросвіт»), О.Попов («Олександріякольормет»), О.Шолька (магазин «Пікнік»), підприємці О.Федюк, Б.Федюк та інші.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я