Вартість розмитнення автомобіля

0
250

 

25 листопада 2018 року набули чинності два закони, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства авто на єврономерах.

Починаючи з цієї дати кожен власник машини на європейській реєстрації може розмитнити транспортний засіб за новим законом. Більше того, якщо ви встигнете легалізувати машину протягом пільгового періоду в 90 днів, то отримаєте 50% знижки на акциз.

Скільки і які податки повинен заплатити новоспечений власник в залежності від віку транспортного засобу, його вартості та обсягу двигуна?

Вартість розмитнення автомобіля

При ввезені автомобілів в Україну або легалезації незаконно ввезених авто з 24 листопада 2018 року
Інформація про транспортний засіб:

 5000 євро

 10 років
 2000 см3
Податки і збори:

ПДВ:1000 євро
Ввізне мито:365 євро
Акцизний податок:1000 євро
Збір до Пенсійного фонду:150 євро
Разом:2515 євро
Акцизний податок із коефіцієнтом 0,5*:500 євро
Всі податки і збори з пільговим акцизом*:2015 євро

* ставки акцизного податку розраховуються із застосуванням понижуючого коефіцієнту 0,5 в перші 90 днів з моменту вступу закону в силу.

** для визначення групи автомобілів за критерієм вартості для обчислення ставки збору до Пенсійного фонду використовується курс гривні до євро 31.62.

*** під час першої реєстрації автомобіля необхідно також оплатити вартість державного номера і бланків, а також вартість самої послуги реєстрації.

Розмитнення авто. Які податки треба заплатити?

Щоб завезти іномарку в Україну, треба сплатити акциз, який розраховується за новими правилами, ПДВ (20% від вартості авто), ввізне мито (5-10% від вартості), і збір до Пенсійного фонду (3-5%).

Все, крім акцизу, розраховується від вартості авто, яка повинна бути вказана в договорі купівлі-продажу (так звана купча – ЕП). Якщо митник вирішить, що вартість занижена, він має право перевірити це у спеціальних базах. До уваги будуть братися вік транспортного засобу, його стан та комплектація.

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я