Вартість проїзду по Олександрії буде 6,5 грн.

0
107

Виконавчий комітет ан своєму останньому засіданні встановив нові тарифи на перевезення пасажирів у міському транспорті.
Проект рішення пройшов процедуру регуляторного акту: був оприлюднений в пресі та пройшов обговорення.  Від населення не було пропозицій. Перевізники ж запропонували міськраді збільшити проїзд: по місту  7-8,5 грн., до Пантаївки 12-15 грн., до Олександрійського – до 11 грн.
Спеціальна комісія обстежила пасажиропотік та перевірила тарифну політику.
Як результат: враховуючи подорожчання ПММ на 4-5% (зараз воно правда дещо знизилось,- Авт.), збільшення мінімальної зарплатні з 3723 до 4173 грн. надало свої  розрахунки тарифу з рентабельністю не більше 15 відсотків.

Ось чому така пропонується палата за проїзд в громадському танпосрті загального косристванняч для мещканців Олександрії.

 Від перевізників  вимагається дотримання таких норм парці: виплачувати зарплатню водіям не менше 7900 грн., а  кондукторам – 4173 грн.
Відповідне рішення набирає чинності з дня його оприлюднення.
Управлінню праці та управлінню економіки міськради доручено за допомогою системи GPS посилити контроль та щотижня звітувати про регулярність руху автобусів, а також контролювати відповідність автобусів, що використовуються на маршрутах, заявленим на конкурсі. У разі порушення умов конкурсу договори на перевезення будуть розриватися в односторонньому порядку.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я