Вакуленко до президента “Інгульця”: “У чому моя підлість?”

0
113
  • Екс-захисник львівських “Карпат” Сергій Вакуленко, який нещодавно підписав контракт із вірменським “Араратом”, розповів про деталі переходу та відреагував на висловлювання президента “Інгульця” Олександра Поворознюка на свою адресу.

Перейти в “Арарат-Вірменію” Сергієві запропонував його агент.

“Можливість поїхати в Арарат мене зацікавила, хоча не буду приховувати, що вів переговори з кількома командами із Першої ліги, які претендують на підвищення в класі. Думав, що продовжу кар’єру в Україні”, – каже Вакуленко.

Одним з таких клубів був “Інгулець”.

Читайте такожПрезидент Інгульця про переговори з екс-лідером Карпат: Три рази їхав – на четвертий приїхав

Його президент чомусь непорядно висловився на мою адресу, назвав «негідником» через те, що я не погодився перейти в цю команду. Так, Олександр Поворознюк телефонував мені влітку, потім цієї зими, кілька разів запрошував на переговори.

У підсумку я все ж погодився приїхати. На зустрічі вислухав його пропозицію, але умови, які він мені запропонував, були гірші, ніж від інших команд. То у чому моя підлість? Я ж не заприсяг на крові, що підпишу контракт.

Я приїхав в Інгулець на переговори тільки через те, що у цієї команди хороший тренер, а президент… Можливо, він звик, що йому ніхто не відмовляє, але чому я повинен підписувати контракт на гірших умовах?! Нехай ці слова залишаться на його совісті.

Думаю, було б підло, якби я підписав контракт з Інгульцем, а потім через день його розірвав. Будь-який футболіст з кількох варіантів вибере той, який його більше влаштовує.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я