В. Таборанський розповів як буде проходити навчальний процес з 1-го вересня на Кіровоградщині

2
786

Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Володимир Таборанський довів до відома батьків, які будуть існувати правила навчання з 1-го вересня в умовах адаптивного карантину.

Найголовніше:носіння масок під час перерви. На уроках можна знімати. Вони не потрібні в їдальні та під час проведення уроків  фізкультури. Масками учнів забезпечують батьки. Антисептиками і дезінфікуючими засобами – навчальний заклад ( із розрахунку 0, 3 г дезінфікуючого Ізасобу одноразового використання, допускається до трьох разів, а також мінімально трикратне використання 0,3 г мила для миття рук, -Авт.).

Загальношкільних лінійок не буде. Лише в малих групах можуть бути святкові заходи. Учнів перших класів вчителі зустрічають на порозі школи. Батькам вхід до шкіл заборонений.

Якщо учень втратив маску, школа повинна забезпечити в такому разі учня маскою, щоб не відсилати додому. Якщо учень захворів, його ізолюють до шкільного  медпункту. Якщо батьки не можуть забрати дитину, тоді медпрацівник може доставити до лікарні хворого.

Іван Мельник

2 КОМЕНТАРИ

  1. Лично я несколько дней выискивал Ваш web-сайт. Мне его посоветовали однокласники. И лишь сейчас я его сыскал. Премного благодарен судьбе за подобный подарок.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я