В.Шевчук:”Велике спасибі президенту вашого клубу, він молодець!”

0
227

Олімпік - Олександрія 1:1. Післяматчева прес-конференція В'ячеслава Шевчука

 Ясно, що ще тренерського досвіду В.Шевчуку не вистачає, але темперамент, його азарт, те як він поводить себе під час матчу, заворожує,  привертає  особливу увагу, і відзначу неабияку симпатію до цього молодого тренера. І такий  характерний тренер заслуговує на повагу.Його шана до “Олександрії”. Визнання заслуг керівництва клубу, повага до олександрійців. Не кожен може виказати такі слова…

А яЯк він “заохочує” гравців до активних дій на полі: від жорстких викриків до благань “хлопчики, прошу грайте”. Його жестикуляція, рухи, реакція на невдалі дії  підопічних зрівню  характеру В.Кварцяного. Такого епотажного – вкрай емоційного тренера давно не було видно в УПЛ…  Це було щось схоже на  трагікомедію з елементами ненормованої лексики  з футбольним танцем, в якому  були і замахи ногами, удавані удари по шкіряному, і стрибки, і крутіння,  і карколомні рухи руками,  і т.д., що додавало впевненості особисто В.Шевчуку та його підлеглим…І вони його почули! Дослухалися!

– Задоволений якістю гри команди, хлопці провели матч на хорошому рівні. Я незадоволений результатом, так як ми сьогодні володіли ініціативою, більше пресингували, не давали “Олександрії” робити свої дальні закиди.

Ми знали до гри, що “Олександрія” завжди грає в довгий пас, у якої є два конструктивних гравця: Ковалець і Запорожан. Сьогодні  намагалися їх закривати, щоб вони не використовували їх в атаці. Тому були готові до гри. Ще хочу відмітити, що був стовідсотковий пенальті, я переглянув. Не було і другої жовтої картки.

Ще хотів сказати з приводу поля. Зі свого ігрового досвіду скажу, що поле було спеціально зроблено “м’яким”( як це могло статися, коли вдень йшов дощ, вибачте, при всій повазі до заслуг В.Шевчука, – авт.), щоб було добре для габаритних футболістів ( хіба в “Олександрії” є габаритні гравці?, -Авт.), щоб закидати м’яч і нав’язувати боротьбу ( поле для обох команд було важким, -Авт.). Для нас це було складне поле, ми могли комбінувати, контролювати м’яч. Але незважаючи ні на що, ми гнули свою лінію, створили велику кількість моментів, тому я задоволений діями своїх підопічних, але повторюся, що не задоволений результатом.

– Сьогодні не зміг зіграти Дмитро Гришко та у вас в обороні з’явилася пара молодих захисників:Снурніцин і Цимбалюк. Як оціните їхню гру?

– Вони молоді хлопці. Знаєте, що Цимбалюк був опорним півзахисником, я перекваліфікував його в центрального захисника. І, в принципі, він непогано зіграв. Припускається помилок, але сподіваюся – буде прогресувати далі. Плюс Снурніцин, 19 років, гравець юнацької збірної України. Також повинен прогресувати.

– Чи допомагає ваш темперамент вашим підопічним (коли тренер навіть роздягнувся, – Авт.)?

– Знаєте, я хочу сказати, велике спасибі уболівальникам. Під час перебування, коли я був гравцем “Шахтаря” і грав тут, я дуже любив грати в Олександрії. І хочу сказати велике спасибі президентові вашого клубу, він молодець, що вкладає гроші в футбол, робить все для вболівальників в провінційному місті. Хотілося б більше бачити уболівальників. “Олександрія” – бойовита команда, завжди тут складно було грати. Але ми сьогодні були кращими. Після гри близько 20-ти чоловік підійшли і подякували мені і моїм хлопцям за хорошу гру.

І.Мельник

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я